Emma Stone znów zadziwiła na gali Oscarów. Złamała dress code?

Emma Stone pojawiła się w spodniach na oscarowej gali
Emma Stone pojawiła się w spodniach na oscarowej gali Fot. Instagram/ styleitup
Emma Stone na oscarowej gali zaskoczyła swoich fanów i zamiast szykownej sukni wybrała elegancką marynarkę i spodnie. Tym samym 29-letnia gwiazda złamała oscarowy dress code. Jak wypadła w oryginalnym zestawieniu?

Podczas gdy inne aktorki zadawały szyku w spektakularnych kreacjach, ona postawiła na marynarkę i spodnie. Emma Stone, bo o niej mowa, postanowiła wyłamać się z oscarowego dress code'u. Trzeba przyznać, że mocno zaskoczyła swoich fanów, tym bardziej, że do tej pory na oscarowym dywanie mogliśmy ją oglądać w delikatnych, zwiewnych i kobiecych kreacjach.

OMGGGGGG. EMMA U POWERFUL GODDESS QUEEN #emmastone

Post udostępniony przez Emma Stone (@emmastonepictures)

Na jubileuszowej ceremonii rozdania Oscarów Stone pojawiła się w bordowej marynarce, założonej na gołe ciało. Luźną marynarkę przewiązała różową kokardą. Stylizację uzupełniła granatowymi, dopasowanymi spodniami oraz szpilkami w takim samym kolorze. Choć wyglądała elegancko, podzieliła swoim lookiem fanów i krytyków modowych. Jedni docenili ją za wyłamanie się z "sukienkowego" dress code'u, inni skrytykowali i stwierdzili, że taka stylizacja nie jest odpowiednia na tak eleganckie wydarzenie, którym są Oscary. A wam jak się podoba zestawienie Emmy?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...