Zakupy spożywcze w internecie tanieją. Sporo zyskają zwłaszcza klienci jednego z banków

Zakupy spożywcze można robić w internecie od dawna. W tym sklepie mogą być one jeszcze tańsze
Zakupy spożywcze można robić w internecie od dawna. W tym sklepie mogą być one jeszcze tańsze Fot. 123rf.com / tobi
Kiedyś - futurystyczne marzenie, dzisiaj - rzeczywistość: internetowe zakupy wielu z nas robi dzisiaj częściej niż stacjonarne. Z drugiej strony, o ile chętnie sięgamy na wirtualne półki z książkami, ubraniami czy elektroniką, to przed zdalnymi zakupami “spożywki” miewamy jeszcze opory. Jeden z e-supermarketów ostatnio bardzo intensywnie namawia nas, żeby się jednak przełamać.

Frisco.pl pod względem asortymentu nie ustępuje żadnemu z supermarketów. Znajdziemy w nim pieczywo, nabiał, owoce, warzywa czy mrożonki, które jednym kliknięciem wrzucamy do wirtualnego koszyka. Od spożywczych sieciówek, które często również realizują internetowe dostawy, różni go brak sklepów stacjonarnych. I to, tak naprawdę, jest największą zaletą Frisco.pl.

Firma całkowicie skupia się na zakupach internetowych i nie traktuje e-dostaw jako jednej tylko nogi biznesu. Węższa specjalizacja sprawia, że Frisco.pl przywiązuje wagę do szczegółów, które innym spożywczym dostawcom umykają, na przykład do tak prozaicznego faktu, jak nie mieszanie zakupów spożywczych z kosmetycznymi. Klient, który raz zapłaci za jabłka pachnące detergentem, drugi raz z usług zakupów na “klik” raczej nie skorzysta.

Podobnie jak ten, który w internecie kupi mrożonki, a w torbie zakupowej znajdzie warzywa w temperaturze pokojowej, opakowane mokry plastik. Frisco.pl zapewnia, że opracowało sposób na uniknięcie tego typu “wtop”. Firma dysponuje flotą samochodów specjalnie przystosowanych do przewozu produktów “wrażliwych”.


Pomimo zawieszonej dość wysoko jakościowej poprzeczki nadal nie brakuje tych, którzy uparcie będą twierdzić, że jej utrzymanie gwarantuje tylko samodzielne zdjęcie towaru z półki. Przedstawiciele Frisco.pl najwyraźniej również nie należą do tych, którzy łatwo odpuszczają - do tego, że zdalne zakupy są nie tylko wygodne, ale i opłacalne przekonują swoich potencjalnych klientów rabatami. I nie chodzi tu tylko o podstawowe zniżki w stylu darmowej dostawy. Frisco.pl jest partnerem programu Citi Specials, co oznacza, że wszyscy klienci, którzy za zakupy zapłacą kartą banku Citi Handlowy otrzymają dodatkowy rabat. Warunki jego uzyskania można sprawdzić tutaj.

Zniżki będące wynikiem partnerstwa z Frisco.pl z Citi Handlowy są nie tylko kuszące z czysto finansowego punktu widzenia. Warto pamiętać również o ich powtarzalności: rabaty dostępne za pośrednictwem platformy Cit Specials mają charakter czasowy, co oznacza, że po wykorzystaniu jednej zniżki, za jakiś czas mamy prawo do kolejnej. Jak dużej? Wysokość rabatów można śledzić tutaj.

Artykuł powstał we współpracy z Citi Handlowy.


Advertisement
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...