Najpierw aplikacja mobilna a teraz własna klinika. Co proponuje "Healthy Center by Ann" Anny Lewandowskiej?

W nowo otwartej klinice "Healthy Center by Ann" będzie można m.in. skorzystać z treningów EMS, opartych na elektrostymulacji mięśni
W nowo otwartej klinice "Healthy Center by Ann" będzie można m.in. skorzystać z treningów EMS, opartych na elektrostymulacji mięśni
Anna Lewandowska idzie jak burza. Na samym początku marca zaprezentowała światu swoją mobilną aplikację dietetyczną i treningową, a zaledwie kilka dni później otworzyła w Warszawie swoją pierwszą klinikę. Co znajdziecie w "Healthy Center by Ann”?


"Healthy Center by Ann" to centrum treningowo – dietetyczne na warszawskiej Sadybie. W klinice stworzonej przez Annę Lewandowska i zespół ekspertów, będziemy mogli nauczyć się jak dbać o dietę i kondycję – zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Podczas otwarcia Lewandowska podkreślała, że to pierwsze tego typu miejsce w Polsce.


Właśnie holistyczne podejście do zdrowia ma wyróżniać "Healthy Center by Ann" jako miejsce zapewniające kompleksową opiekę oraz bezpieczne i indywidualne podejście do pacjentów. Specjaliście z dziedzin dietetyki, sportu i motywacji mają uczyć jak żyć w oparciu o 3 filary zdrowia Anny Lewandowskiej, na które składają się równowaga psychofizyczna i motywacja, zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna.

W klinice będziemy mogli skonsultować się z dietetykiem, który doradzi nam jaka suplementacja jest dla nas odpowiednia, sprawdzi nasz organizm pod kątem nietolerancji pokarmowych, zbada skład ciała i stworzy przykładowy jadłospis. "Healthy Center by Ann" to również psychodietetyka, która jest doskonałym i sprawdzonym rozwiązaniem dla osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania.

W sferze treningowej, poza klasykami takimi jak trening personalny czy funkcjonalny, znalazło się również miejsce dla jogi czy, popularnego ostatnio, EMS, czyli treningów opartych na elektrostymulacji mięśniowej. W klinice będziemy mogli również poddać się badaniom wydolnościowym, które pozwolą na najbardziej optymalne dopasowanie treningu do indywidualnej kondycji fizycznej, rozprawić się z kontuzjami sportowymi podczas zajęć rehabilitacyjnych oraz wziąć udział w sesjach motywacyjnych, które pomogą nam uwierzyć w siebie i osiągnąć cel.
"Healthy Center by Ann" rzeczywiście wydaje się być innowacją na polskim rynku. To miejsce, które stwarza możliwość kompleksowego zadbania o siebie i wsparcia najlepszych specjalistów z różnych dziedzin. Wygląda na to, że to kolejne, po Foods by Ann i Diet by Ann, biznesowe dziecko Anny Lewandowskiej, które ma szanse na ogromny sukces i rozkochanie w sobie Polek i Polaków.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Nie czuję się urażona". Ma 23 lata, działa w partii Korwina. Opowiada, jak traktowane są kobiety
0 0Idealny czas na dziecko nie istnieje. Zawsze znajdziesz jakąś wymówkę
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych
0 0Meghan i Harry szczerzy do bólu. Wywiad poruszył Anglię, ale nie wszystkim się spodobał

POLECAMY

HYDEPARK 0 0Maciej Stuhr kończy 44 lata. I właśnie z tej okazji dał bardzo szczery wywiad
0 0Tak się rozjeżdża konkurencję. Po takiej zapowiedzi serwisu Disney+ Netflix może się bać