Netflix zapowiada sporo zmian w "Stranger Things". W serialu pojawi się córka znanej aktorskiej pary

W nowym sezonie nie tylko pojawi się nowa bohaterka, ale też rozbudowany zostanie wątek siostry Lucasa, którą widzowie bardzo polubili
W nowym sezonie nie tylko pojawi się nowa bohaterka, ale też rozbudowany zostanie wątek siostry Lucasa, którą widzowie bardzo polubili Fot. Materiały prasowe
Wszystko wskazuje na to, że twórcy serialu nie zamierzają osiąść na laurach i w kolejnym sezonie zaskoczą widzów świeżymi pomysłami oraz... nowymi twarzami.

Zdjęcia do trzeciego sezonu ”Stranger Things” mają ruszyć w kwietniu. Wiemy już, że w serialu zadebiutuje kilka postaci: cwany burmistrz, niechlujny dziennikarz o seksistowskich poglądach oraz urocza starsza pani z sąsiedztwa, na której pomoc dzieciaki będą mogły liczyć). Ledwo informacja zdążyła rozpalić wyobraźnię fanów, a już pojawiła się kolejna - do grona błyskotliwych dzieciaków rozwiązujących zagadki Hawkins dołącza nowa postać, którą zagra Maya Thurman-Hawke, córka pary aktorskiej, Umy Thurman i Ethana Hawke.

Maya wcieli się w rezolutną Robin, o której twórcy serialu mówią, że ”znudzona przyziemną pracą zacznie szukać nowych wrażeń i dostanie ich aż nadmiar, kiedy odkryje mroczne sekrety Hawkins”. Patrząc jednak na wiek aktorki (19 lat), możemy przypuszczać, że wątek Robin będzie powiązany z wątkami starszych bohaterów, czyli Nancy, Jonathana, Billy’ego. Co ciekawe, ”Stranger Things” nie jest pierwszym serialem, w którym nastolatka zagra. Maya ma już za sobą debiut w serialu ”Małe kobietki”, a jej debiutem w show-biznesie był występ w kampanii marki All Saints. Córka pary aktorskiej szybko doszła do wniosku, że bardziej niż modą fascynuje się jednak światem filmu. Kolejne angaże w dużych produkcjach potwierdziły, że poza nazwiskiem dziewczyna ma również potencjał aktorski.

Twórcy serialu starają się reagować na głosy widzów. Po drugim sezonie okazało się, że postać Eriki, czyli młodszej siostry Lucasa (granej przez Priah Ferguson) to jedna z bardziej lubianych postaci drugoplanowych tego serialu. Netflix zadecydował, że wątek Eriki zostanie rozbudowany i bohaterka wyraźniej zarysuje się w pierwszym planie. Dziewczynka wkroczy do akcji i nie będzie już tylko bohaterką we własnym domu, ale - jak zapowiada produkcja - zaangażuje się w misję ocalenia Hawkins przed nieznanym zagrożeniem.

Losy całego miasteczka spoczną zatem po raz kolejny na małych barkach kilkorga dzieci. Premiera trzeciego sezonu "Stranger Things" przewidziana jest na 2019 rok.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...