Reserved znowu zachwyca! Twarzą nowej kampanii została Cindy Crawford

Cindy Crawford, międzynarodowej sławy modelka, została twarzą kolekcji "I love you Cindy" marki Reserved
Cindy Crawford, międzynarodowej sławy modelka, została twarzą kolekcji "I love you Cindy" marki Reserved Fot. Reserved
Reserved nie zwalnia tempa! Po niesamowitej kampanii autorstwa Zuzy Krajewskiej polska marka zaskoczyła kolejną niespodzianką. Twarzą nowej kolekcji została piękna supermodelka Cindy Crawford.

Crawford to kolejna międzynarodowej sławy modelka, która zdecydowała się promować polską markę. Jesienią, przed otwarciem salonu Reserved w Londynie, w kampanii pojawiła się Kate Moss. a w świątecznej reklamie mogliśmy zobaczyć m.in. Irinę Shayk i Adwoa Aboah. Cindy Crawford to ikona mody, która nie bez przypadku pojawiła się w przy okazji promocji najnowszej kolekcji. Dlaczego właśnie ona?

Change of scenery

Post udostępniony przez Cindy Crawford (@cindycrawford)


Koncepcja nowej kampanii nawiązuje do lat 80., czyli okresu, w którym kariera Cindy Crawford zaczęła rozkręcać się na dobre. W tych czasach rządziła "power woman", silna kobieta, stawiająca na karierę i rozwój osobisty, której idealnym odzwierciedleniem jest właśnie supermodelka. Kampania o wdzięcznej nazwie "I love you Cindy” ma w przewrotny sposób podkreślać jak istotny jest dystans do aktualnych trendów i że moda to nie tylko ubrania, ale również – a może przede wszystkim – zabawa.

To nie koniec niespodzianek. Obok Crawford w kampanii Reserved pojawił się Dacre Montgomery, aktor, który popularność zyskał dzięki serialowi Stranger Things. W show Netflixa mogliśmy oglądać go właśnie w stylistyce szalonych lat 80., dlatego postawienie na niego w najnowszej kampanii wydaje się być strzałem w dziesiątkę.
Całość kampanii zostanie zaprezentowana w połowie marca, ale już teraz możemy cieszyć się filmem promocyjnym, stworzonym przez Gordona von Steinera, jednego z bardziej rozchwytywanych realizatorów filmowych produkcji dla światowych marek i domów mody. Resreved zmierza w dobrym kierunku, a profesjonalizmem nie odstaje od najlepszych, międzynarodowych marek. Brawo, chcemy więcej!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...