Jeden kolor to za mało? Lakiery z kolekcji Dawida Wolińskiego zmieniają barwę pod wpływem temperatury!

Termiczne lakiery hybrydowe z kolekcji stworzonej przez Dawida Wolińskiego zmieniają odcień w zależności od temperatury
Termiczne lakiery hybrydowe z kolekcji stworzonej przez Dawida Wolińskiego zmieniają odcień w zależności od temperatury Fot. Instagram / Red Lipstick Monster
Po Joannie Krupie kolejna gwiazda zdecydowała się na współpracę z polską marką lakierów do paznokci. NeoNail Thermo Color by Dawid Woliński stworzona przez popularnego projektanta kolekcja, która zaskakuje nie tylko kolorami, ale również ich zmiennością. O co chodzi?


Ta kolekcja spodoba się zwłaszcza dziewczynom, które mają problem ze zdecydowaniem, na jaki kolor paznokci mają akurat ochotę. Teraz korzystając z jednej buteleczki lakieru będą mogły otrzymać 2 odcienie jednocześnie. Termiczne lakiery hybrydowe zmieniają się w zależności od temperatury. Kiedy jest ciepło mają jasne, pastelowe barwy, ale kiedy dłonie zmarzną a temperatura spadnie zyskują ciemniejszy i głębszy odcień. W kolekcji Wolińskiego znajdziemy lakiery w odcieniach różu, fioletu i mięty, które świetnie sprawdzą się przy wiosennych stylizacjach.
Kobieta zmienną jest, dlatego pomysł na zmieniające barwę kosmetyki wydaje się trafiony w stu procentach. Termiczne lakiery do paznokci pozwalają również na uzyskanie subtelnego i modnego od kilku sezonów efektu ombre. Dzięki ciepłu ciała część paznokcia połączona ze skórą będzie jasna, wystająca poza opuszek- ciemniejsza. Ombre, które bez problemu wykonamy bez pomocy manicurzystki? Brzmi dobrze! Lakiery z kolekcji Dawida Wolińskiego zostały już zauważone przez takie influencerki jak Areta Szpura czy Redlipstick Monster, co oznacza, że mogą stać się prawdziwym hitem nadchodzących miesięcy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...