Ten zestaw dodatków to must-have każdej kobiety. Wiosna to najlepszy moment, żeby go skompletować

Torebka, zegarek i zapach - trzy najważniejsze dodatki. Rozejrzyj się za nimi wiosną
Torebka, zegarek i zapach - trzy najważniejsze dodatki. Rozejrzyj się za nimi wiosną Fot. 123rf.com / darkbird
szczęśliwie, kilkadziesiąt lat później życiowy i zawodowy sukces możemy budować na podstawach solidniejszych, niż tylko kolekcja dodatków, to jednak ich roli jako elementów budujących pewność siebie nikt nie zamierza umniejszać. Dopasowany do okazji zapach, elegancki zegarek i ulubiona torebka - to zestaw, z którym na każde spotkanie wchodzi się pewniejszym krokiem. Zbliżająca się wiosna to z kolei dobry moment, aby go skompletować.

Najnowsze kolekcje są już na półkach, więc na brak wyboru nie można narzekać. Coś, co przyciągnie wzrok (albo nos, w przypadku perfum) znajdzie się więc pewnie w każdym ulubionym butiku. Pewne ograniczenia mogą stanowić najwyżej ceny, które na początku sezonu z zasady nie spadają poniżej swojego szczytowego poziomu. Z zasady, bo pewne sklepy nawet na początku sezonu proponują zniżki. Wystarczy o nich wiedzieć.

Takim “ukrytym” programem jest na przykład Citi Specials: jego uczestniczką stajesz się automatycznie, jeśli tylko za zakupy płacisz kartą z logo Citi Handlowego. Zniżka na perfumy, torebkę czy zegarek przysługuje ci natomiast wtedy, kiedy poinformujesz o tym sprzedawcę sklepu partnerskiego, na przykład Yves Rocher, Wittchen czy Swiss.

Francuski producent kosmetyków (na które, nota bene, zniżka również przysługuje) od lat słynie z nietuzinkowych zapachów, wypuszczanych nierzadko w krótkich, sezonowych seriach. Lekkie wody perfumowane o zapachu bzu czy liści werbeny to już klasyki, ale Yves Rocher świetnie wypada również w kategorii perfum cięższych i wieczorowych: zapachy z serii So Elixir to prawdziwe perełki. Posługując się kartą Citi zapłacicie za nie 20 proc. mniej.
O tym, że Wittchen jest naszą polską perełką kategorii galanterii skórzanej nikogo chyba nie trzeba przekonywać, zwłaszcza jeśli chodzi o torebki czy portfele z formalnej, eleganckiej półki. Od klasycznych kopertówek, po kuferki i “listonoszki”, z połyskiem lub w “macie”, na pasku lub z uszami - w stacjonarnych sklepach Wittchen znajdziecie pełen przekrój torebkowej klasyki, a przy kasie - rabat w wysokości 10 proc.ceny.
Zniżka tej samej wysokości czeka w butikach Swiss, gdzie znajdziecie zegarki najpopularniejszych marek i projektantów. Rabat Citi Specials to zdecydowanie dobry pretekst, aby trochę zaszaleć - może nie na miarę złotego Rolexa, ale eleganckiego chronometru od Tommy'ego Hilfigera - czemu nie?

Artykuł powstał we współpracy z Citi Handlowy.


Advertisement
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...