Druga okładka "Vogue Polska" już dostępna. Jest klasycznie, ale na pewno nie powtórzy sukcesu poprzedniej

Bohaterka drugiej okładki "Vogue Polska" jest Eva Herzigova. Czy wzbudzi podobne emocje jak ostatnia?
Bohaterka drugiej okładki "Vogue Polska" jest Eva Herzigova. Czy wzbudzi podobne emocje jak ostatnia? Fot. "Vogue Polska"
Emocje dotyczące pierwszej okładki Vogue ledwo opadły, a redakcja już zaprezentowała kolejną odsłonę polskiej edycji magazynu. Po kontrowersyjnej sesji Juergena Tellera z Anją Rubik i Małgorzatą Belą w rolach głównych, przyszedł czas na coś bardziej klasycznego. Kogo zobaczymy na kolejnej okładce "Vogue Polska"?

Tym razem magazyn postawił na klasykę i minimalizm, który dużo bardziej nawiązuje do koncepcji wydawnictwa, którą znamy z międzynarodowych edycji pisma. Bohaterką drugiego numeru "Vogue Polska" została czeska supermodelka Eva Herzigova, którą w Nowym Jorku sfotografował Chris Colls. W magazynie znajdziemy również sesje zdjęciowe autorstwa polskich artystów, w tym m.in. Kuby Ryniewicza i Łukasza Pukowca. Nowy numer Vogue'a łączy międzynarodowe inspiracje z polskimi perełkami stylu, czego potwierdzeniem może być sesja wnętrz zakopiańskiej Witkiewiczówki, którą zrealizował brytyjski fotograf Simon Upton, uwieczniający najpiękniejsze wnętrza na całym świecie.
Pierwsza okładka "Vogue Polska" wywołała lawinę komentarzy i dyskusje w mediach społecznościowych oraz poza nimi. Część obserwujących zachwycała się nowatorską koncepcją, podczas gdy druga ubolewała nad zbyt dalekim odejściem od kwintesencji Vogue'a, która jest modą, a której na historycznej okładce polskiej edycji magazynu zabrakło. Tym razem pod postami na Instagramie i Facebooku widnieją (przynajmniej do tej pory) niemal same pozytywne komentarze. Wśród niektórych można dostrzec jednak odrobinę zawodu. Pierwsza okładka mogła się podobać lub nie, ale była ciekawa i wzbudzała zainteresowanie - również wśród tych, którzy z modą mają niewiele do czynienia. Czy druga okładka "Vogue Polska" również ma szansę wywołać medialny szum czy raczej przejdzie niezauważona, wśród wielu podobnych okładek, które możemy znaleźć w kioskach?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...