Na tak odważną sesję Anna Lewandowska jeszcze nigdy się nie zdecydowała. Roznegliżowana gwiazda reklamuje Calzedonię

Anna Lewandowska jest ambasadorką Calzedonii. Dla tej znanej marki zapozowała topless.
Anna Lewandowska jest ambasadorką Calzedonii. Dla tej znanej marki zapozowała topless. Fot. mat. pras. Calzedonia
Anna Lewandowska pojawiła się w nowej kampanii reklamowej rajstop Calzedonia. Ambasadorkę marki można zobaczyć w kilku różnych modelach rajstop z najnowszej kolekcji na wiosnę i lato 2018 roku. Uwagę odbiorców przykuwa jednak szczególnie ta fotografia, na której słynna trenerka i żona Roberta Lewandowskiego wystąpiła w odważnym negliżu.

To zdjęcie wzbudziło gorące komentarze, ponieważ Anna Lewandowska nigdy wcześniej nie była aż tak śmiała przed obiektywem, jak w reklamie rajstop marki Calzedonia. W materiałach promocyjnych słynną trenerkę możemy zobaczyć w zmysłowych rajstopach w gwiazdki i kropki, czy kabaretkach. Jednak to właśnie ujęcie, gdzie Anna Lewandowska pozuje topless w samych kabaretkach, mini spódniczce i srebrnych szpilkach robi największe wrażenie.

Klinika Anny Lewandowskiej
Anna Lewandowska ostatnio jest niezwykle zapracowana. Na samym początku marca zaprezentowała światu swoją mobilną aplikację dietetyczną i treningową, a zaledwie kilka dni później otworzyła w Warszawie swoją pierwszą klinikę "Healthy Center by Ann". W klinice każda osoba będzie mogła nauczyć się, jak dbać o dietę i kondycję – zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Jest to pierwsze tego typu miejsce w Polsce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...