Polska projektantka wnętrz stworzyła kolekcję dla IKEA. To gratka dla fanów natury i dobrego designu

Polska projektantka wnętrz stworzyła kolekcję dla IKEI
Polska projektantka wnętrz stworzyła kolekcję dla IKEI fot. materiały prasowe
Maja Ganszyniec to Polka, która połączyła siły ze szwedzkim projektantem Andreasem Fredrikssonem, tworząc kolekcję dla IKEI. Propozycjami z linii HJÄRTELIG zachwycą się miłośnicy slow life i dobrego designu.

Maja Ganszyniec to polska architektka wnętrz, która stworzyła kolekcję dla IKEA. Owocem współpracy razem ze szwedzkim architektem Andreasem Dredrikssonem jest linia mebli, akcesoriów do wyposażenia domu oraz do praktyki jogi. W kolekcji stworzonej przez polsko-szwedzki duet znalazło się m.in. wielofunkcyjne łóżko, ławka z wieszakiem na ubrania a także baldachim nad łóżko. Propozycje projektantów ucieszą też fanów jogi. To właśnie dla nich polska projektantka stworzyła torbę do jogi.

Fani jogi i hygge będą zadowoleni
"W torbie do jogi znajdzie się miejsce na wszystko, co chcesz zabrać ze sobą na zajęcia. Jej główna część ma dużo miejsca na ubrania do ćwiczeń i ręczniki, a w kieszeniach można schować mniejsze przedmioty. Stworzyłam również otwory w paskach na zewnątrz torby, w które można wsunąć matę do jogi lub dodatkową koszulkę. Wykonana z bawełny pochodzącej z bardziej zrównoważonych źródeł. Namaste"- powiedziała projektantka.
Dobra wiadomość dla fanów hygge. Projektanci zadbali o pachnące dodatki, takie jak ziołowe świece zapachowe z dodatkiem paczuli i pomarańczy oraz rośliny doniczkowe. Kolekcja pojawi się w sprzedaży na początku kwietnia i dostępna będzie jedynie przez dziewięć tygodni.
To nie pierwszy raz, gdy Maja nawiązała współpracę ze szwedzką sieciówką. Rok temu Polka stworzyła dla IKEI naczynia z wysokimi brzegami, zapobiegającymi rozlaniu zwartości lub też poparzeniu się podczas przenoszenia jedzenia.

Maja Ganszyniec to projektantka wnętrz pochodząca ze Śląska. Absolwentka architektury wnętrz na Krakowskiej ASP oraz Royal College of Art w Londynie.  Na co dzień prowadzi w Warszawie studio Ganszyniec i zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem przedmiotów użytkowych, wystaw i wnętrz.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...