Karolina Szostak jeszcze bardziej zeszczuplała. Figurą zaczyna przypominać modelkę

Karolina Szostak wygląda fantastycznie. Dziennikarka właśnie zakończyła po raz kolejny post dr Dąbrowskiej
Karolina Szostak wygląda fantastycznie. Dziennikarka właśnie zakończyła po raz kolejny post dr Dąbrowskiej Fot. Instagram Karoliny Szostak
Na pokazie najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego pojawiło się sporo gwiazd, ale jedną z tych, które przykuły uwagę fotoreporterów była Karolina Szostak. Dziennikarka po raz kolejny zachwyciła formą. Ci, którzy twierdzili, że zmaga się z efektem jo-jo, z pewnością byli niepocieszeni. Szostak wygląda fantastycznie.

Od momentu, gdy w 2016 roku Karolina Szostak schudła, stosując post dr Dąbrowskiej, temat jej figury nie przestaje być atrakcyjny zarówno dla portali, jak i dla czytelników. Dziennikarka zrzuciła wówczas ponad 20 kg w ciągu roku i nieco przez przypadek stała się ambasadorką postu leczniczego, który nie tylko trafił do najczęściej wyszukiwanych haseł w Google w tamtym okresie, ale też zaczął być stosowany przez inne gwiazdy. Z dnia na dzień mogliśmy podziwiać przemianę Karoliny Szostak, która... z pięknej kobiety stała się piękną kobietą. Tak, fenomen tej metamorfozy nie przestaje zadziwiać. Dziennikarka nigdy bowiem nie narzekała na swoją poprzednią figurę, nie miała też kompleksów i po prostu czuła się atrakcyjna.

– To nie jest tak, że nikt na to nie zwraca uwagi, bo wiadomo, że byli tacy, którzy zwracali uwagę. Ale nikt mnie nigdy nie piętnował. Kobiety do mnie pisały, że jestem piękna, mimo że nie noszę rozmiaru XS. I że mimo to pracuję w telewizji i widać, że jestem uśmiechnięta i pewna siebie – mówiła w rozmowie z Gala.pl. – Kolega mnie zapytał ostatnio, oglądając moje stare zdjęcia: ”ty naprawdę się dobrze czułaś wtedy?”. Powiedziałam, że tak, że przecież to widać na zdjęciach. Zawsze byłam uśmiechnięta, zadowolona, umalowana, dobrze ubrana. Ja naprawdę się wtedy dobrze czułam.

Co takiego się stało? Przełomem był udział w ”Tańcu z Gwiazdami”. Po ogłoszeniu informacji, że Karolina Szostak bierze udział w programie, pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy na temat figury dziennikarki. Sama Szostak nie wiąże tych złośliwości ze swoją decyzją. Uznała, że sukienki w tym programie faktycznie mogłyby lepiej na niej leżeć. Z pewnością jednak udział w show mocno się przyczynił do decyzji. Po poście dr Dąbrowskiej wróciła do cateringu dietetycznego, z którego korzystała wcześniej i na którym powoli chudła. Post pozwolił jej oczyścić organizm i przygotować go na zdrowe odżywianie. Szostak przyznaje, że raz do roku stara się go przeprowadzać.

Na pokazie Mariusza Przybylskiego Karolina Szostak pojawiła się w wiosennym zestawie Marlu podkreślającym szczupłą talię. I choć całość była zabudowana i nie odsłaniała ciała, fani od razu zauważyli, że dziennikarka jeszcze bardziej zeszczuplała. Szostak wyznała w komentarzach pod postem, że na początku marca skończyła post. Stąd zapewne wrażenie, że jest nieco jeszcze szczuplejsza.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...