"Bułgarska Angelina" rzuca modeling i wstępuje do służb mundurowych. Najpiękniejsza policjantka w Europie?

Przepiękna Boryana Nazarowa postanowiła rzucić karierę modelki i wstąpić do policji. Czy sprawdzi się w nowej profesji?
Przepiękna Boryana Nazarowa postanowiła rzucić karierę modelki i wstąpić do policji. Czy sprawdzi się w nowej profesji? Fot. Instagram (z lewej), Facebook (z prawej)
Boryana Nazarowa to bułgarska modelka, która ostatnio zdecydowała się na dość radykalne zmiany w swoim życiu. Dziewczyna postanowiła porzucić karierę w modelingu na rzecz zajęcia z zupełnie innego świata. Szpilki zamieniła na ciężkie buty, a sukienkę na policyjny uniform. Co na to fani?

Nazarowa, zwana również "bułgarską Angeliną" to kobieta, która zachwyca subtelną urodą. Trudno uwierzyć, że ta delikatna, 25-letnia dziewczyna, całkiem niedawno zdecydowała się wstąpić w szeregi policji, o czym poinformowała na swoim profilu na Facebooku. Na początku można pomyśleć, że to zwykły żart, zwłaszcza że pozostałe zdjęcia, które możemy oglądać na jej koncie społecznościowym to mniej lub bardziej profesjonalne sesje zdjęciowe, eksponujące jej ciało i zmysłową bieliznę. Okazuje się jednak, że odważna modelka nowe zadanie traktuje całkowicie poważnie, a seksowną bieliznę i modne ubrania zamieniła na granatowy mundur, w którym dumnie pozuje do zdjęć.
Piękna modelka przełamuje stereotypowe myślenie na dwa sposoby. Udowadnia, że dziewczyny pracujące w policji mogą zachować kobiecość, nie ujmując przy tym powadze munduru, a jednocześnie obala mit "głupiej modelki", której jedynym zainteresowaniem są ciuchy i zakupy. Decyzja Boryany Nazarowej spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem znajomych i fanów, którzy pod zdjęciami w social mediach zamieszczają gratulacje i wyrazy uznania.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...