Syn Kasi Nosowskiej został modelem: "Gdyby kiedyś poszedł w pokazie, to na pewno bym beczała w pierwszym rzędzie"

Mikołaj Krajewski dołączył do agencji Model Plus
Mikołaj Krajewski dołączył do agencji Model Plus Fot. Instagram/Mikołaj Krajewski
Kasia Nosowska wielokrotnie mówiła w wywiadach, jak ważny w jej życiu jest jej syn. Artystka może być dumna ze swojego 22-letniego syna – Mikołaj Krajewskiego. Latorośl artystki i perkusisty Adama Krajewskiego został modelem i dołączył do szeregów popularnej agencji Model Plus.

Dzieci gwiazd często idą w ślady sławnych rodziców. 22-letni Mikołaj Krajewski nie został jednak muzykiem. Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich restauracji. Z kolei jego pasją jest gra w kosza, a na instagramowym profilu Mikołaja można zobaczyć sporo zdjęć i filmików z boiska.

Modeling to przygoda
Do koszykówki syn Nosowskiej dorzucił modeling. Mikołaj został właśnie nową twarzą jednej z najpopularniejszych agencji modeli i modelek - Model Plus. Tą informacją podzielił się zarówno sam zainteresowany, jak i agencja Model Plus, która opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z jednej z kampanii z udziałem syna Nosowskiej.
Artystka nie ukrywa, że cieszy się z sukcesu syna i trzyma za niego kciuki. Jednocześnie podkreśla, że Mikołaj traktuje pracę modela jak przygodę, a nie pasję. – Jaka tam pasja, dostał propozycję i traktuje ją z dużym luzem. Tak jak w życiu każdego młodego człowieka, u Mikołaja też wiele się dzieje. Na pewno nie czyni z modelingu wyobrażenia o swojej przyszłości na poważnie. Jest to jakaś tam przygoda. Bardzo krępuje go sytuacja, że to się tak komentuje. On lubi spokojnie własnym torem podążać w życiu, a nie w powiązaniu z matką – mówi w rozmowie z naTemat Kasia Nosowska.

Piosenkarka akceptuje każdą decyzję syna i nie ukrywa, że gdyby Mikołaj poszedł kiedyś w pokazie mody, na pewno by się wzruszyła. – Ja wielokrotnie podkreślałam, że akceptuję to, że mój syn jest odrębnym bytem. To, że go urodziłam jest wielką przyjemnością, szczęściem, największym osiągnięciem i dumą. Natomiast w żaden sposób nie projektuję jego przyszłości. Życzę mu szczęścia. Jeżeli podejmuje decyzje, to mam nadzieję, że będzie z nich zadowolony w ostatecznym rozrachunku. Nie ukrywam, że gdyby kiedyś poszedł w pokazie, to na pewno bym beczała w pierwszym rzędzie – dodała.

Moja epizodyczna kariera aktorska... @macielke @ignasnas #tlove #hey #king

Post udostępniony przez Krajan (@krajan3)

Wystapił w teledysku Hey
Mikołaj Krajewski do tej pory miał jedynie mały epizod ze światem muzyki i show biznesu. Wystąpił w klipie Hey do coveru słynnego hitu T. Love "King". Fanki przystojnego syna Nosowskiej na razie mogą oglądać jego zdjęcia na stronie agencji Model Plus. Krótko przystrzyżone włosy Mikołaja i sportowe ubrania, w których pozuje na jednym z osiedli, idealnie wpisują się w najgorętszy modowy trend – Soviet Chic. Jego inspiracją są ubrania rodem z blokowisk Europy Środkowo-Wschodniej.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...