Rossmann szykuje kolejną promocję. Nawet 55 proc. zniżki na kosmetyki do makijażu

Rossman szykuje atrakcyjną promocję. Klientki będą zachwycone.
Rossman szykuje atrakcyjną promocję. Klientki będą zachwycone. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Wszystko wskazuje na to, że w kwietniu sporo kobiet skieruje swoje kroki do Rossmanna. Drogeria potwierdziła na Instagramie bardzo obiecujące liczby, które od jakiegoś czasu krążyły po sieci. Kwietniowa promocja sięgnie 49 i 55 proc. i obejmie tzw. kolorówkę.

To będzie świetna okazja, żeby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce. Klientki czekają z niecierpliwością na tę akcję od początku roku i wszystko wskazuje na to, że kwiecień te oczekiwania sowicie wynagrodzi. Ostatnia tego typu promocja na kolorówkę miała miejsce w październiku 2017 roku. Pora uzupełnić zapasy.

Zasady kwietniowej promocji w Rossmannie
Drogeria szykuje promocję w dwóch wariantach: 49 i 55 procent. Rossmann ponownie zachęca klientów do korzystania ze swojej aplikacji – z 55 proc. zniżki skorzystać będą mogli tylko członkowie ”Klubu Rossmanna”. Oznacza to, że trzeba mieć zarejestrowaną kartę Rossmann, a ta dostępna jest w aplikacji Klubu Rossmann. Promocja będzie obowiązywała zarówno stacjonarnie jak i online.

Z promocji 49 proc. będą mogli skorzystać wszyscy klienci, jednak nie ma jeszcze potwierdzonej informacji, czy promocja będzie dostępna w internecie czy stacjonarnie.

Aby móc skorzystać z rabatów, należy spełnić dwa warunki: należy wybrać minimum 3 produkty, które będą się różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w sklepie online. Co ciekawe, promocje 49 i 55 proc. łączą się. Promocja zacznie się 9 kwietnia i potrwa około 2 tygodnie lub do wyczerpania zapasów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...