Od serialu TVN do Bollywood. Anna Guzik zagrała w polsko-hinduskim filmie."Może kariera przede mną, kto wie"

Anna Guzik na planie bollywodzkiej produkcji
Anna Guzik na planie bollywodzkiej produkcji Fot. Facebook/ Anna Guzik
Kojarzona z polskimi serialami i filmami Anna Guzik może pochwalić się międzynarodową rolą. Aktorka zagrała w bollywoodzkiej produkcji "Nie means nie". Film jest opowieścią o polsko- hinduskiej miłości z mocno wyeksponowanym wątkiem praw kobiet. W jakiej roli zobaczymy 41-letnią aktorkę?

Dużo dzieje się ostatnio w życiu zawodowym Anny Guzik. Aktorka cały czas gra w serialu "Na Wspólnej”, bierze udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, razem z Katarzyną Pakosińską gra w spektaklu "Seks w życiu kobiety" w teatrze Imka. Niedawno 41-letnia gwiazda zakończyła też zdjęcia do bollywoodzkiej produkcji "Nie means nie" w reżyserii Vikasha Vermy. To pierwsza międzynarodowa rola aktorki. "To jedna z tych zawodowych przygód, które stają na naszej drodze, choć absolutnie się ich nie spodziewamy. 
Cieszę się, że w tym zawodzie wciąż udaje mi się robić coś pierwszy raz" – napisała Guzik na swoim fan page’u.
Wątek miłosny i praw kobiet
W filmie aktorka wciela się w postać pani prokurator. Na ekranie partneruje Gulshanowi Groverowi. "Wydawało mi się na początku niemożliwe, że znalazłam się na planie tego filmu. Skoro się udało, to kto wie, może przede mną kariera" – mówiła aktorka w "Dzień dobry TVN". Film dubbingowany jest w trzech językach: polskim, angielskim i hindi. Co ciekawe, w hinduskich produkcjach, aktorzy nie znają całego scenariusza. " W kulturze filmowców w Indiach nie zdradza się całego scenariusza. Ja znam tę część, która mnie dotyczy" – mówiła niedawno aktorka.

W produkcji Vikasha Vermy oprócz miłosnego wątku poruszone zostały też sprawy kobiet, ich prawa oraz przemoc seksualna wobec nich. Zdjęcia do produkcji kręcone były w pięknych, polskich plenerach Bielska-Białej , Zwardoniu, Krakowa i Zakopanego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...