Najpiękniejsza dziewczynka na świecie kończy 17 lat. Ma powody do świętowania. Właśnie podpisała lukratywny kontrakt

5 kwietnia Thylane Blondeau skończy 17 lat.
5 kwietnia Thylane Blondeau skończy 17 lat. Fot. Instagram.com/thylaneblondeau
Gdy miała 4 lata, debiutowała na wybiegu. W wieku 10 lat znalazła się na okładce, która wywołała skandal obyczajowy. Co dzisiaj robi Thylane Blondeau, którą okrzykniętą w dzieciństwie najpiękniejszą dziewczynką na świecie?

Ta historia brzmi jak gotowy scenariusz filmowy. Przez świat mody Thylane Blondeau została zauważona już w wieku czterech lat. To wtedy zadebiutowała na wybiegu u samego Jeana Paula Gaultiera. Początkowo media interesowały się nią głównie ze względu na znanych rodziców - jej matka była prezenterką telewizyjną, a ojciec pierwszoligowym piłkarzem. Sześć lat później znani rodzice zeszli na drugi plan, a o Thylane usłyszał cały świat. Wszystko za sprawą sesji dla francuskiego "Vogue’a", w której dziewczynka pojawiła się makijażu, pozując jak dorosła kobieta. Sesja wywołała skandal, a ówczesna redaktor naczelna magazynu, Carine Roitfeld, musiała pożegnać się ze stanowiskiem. Matka Thylane, Veronika Loubry tłumaczyła, że sama sesja odbywała się w przyjaznych warunkach, a efektów kilkugodzinnej pracy fotografa z dziećmi po prostu nie pokazano rodzicom. Mimo dużego zamieszania i gorącej dyskusji toczącej się wówczas w mediach, sytuacja nie wpłynęła negatywnie na karierę młodej modelki.

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie staje się kobietą
5 kwietnia Thylane Blondeau kończy 17 lat. Co się u niej działo przez ten czas? Po kontrowersjach wokół sesji nie zamierzała rezygnować z modelingu i nadal ciężko pracowała, Tak też jest zresztą do dziś. Modelka ma na koncie kilka sesji okładkowych dla dużych francuskich tytułów oraz udział w filmie ”Bella i Sebastian 2”. Mimo niskiego wzrostu (168 cm) pojawia się również na wybiegu u największych projektantów. Poszła m.in. w pokazie Chanel, Tommy’ego Hilfigera, Dolce & Gabbana.

Jednak jej największym i prawdopodobnie najbardziej dochodowym osiągnięciem jest dołączenie do prestiżowego grona ambasadorek L’Oreal w 2017 roku. Debiutującą w tej roli młodszą koleżankę serdecznie powitała Doutzen Kroes, która opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w bluzie z napisem "Thylane is my bae" (bae to skrót od before anyone else, używany w odniesieniu do bliskich osób). Z uwagi na swój młody wiek modelka ma reklamować produkty nawilżające przeznaczone dla młodych osób, produkty do stylizacji włosów, pojawi się też w reklamach kosmetyków kolorowych do delikatnego makijażu. Jest bardzo prawdopodobne, że ta współpraca otworzy przed dziewczyną kolejne możliwości, choć ona sama nie ukrywa, że bardziej niż świat mody pociąga ją aktorstwo.

Swoje umiejętności doskonali w szkole o profilu teatralnym. W wywiadach przyznaje, że propozycje filmowe pojawiają się często, jednak mama na razie nie zgadza się na udział córki w projektach, bo chce żeby skupiła się na nauce. ”Bella i Sebastian 2” był wyjątkiem tylko dlatego, ze dziewczynka uwielbiała ten film w dzieciństwie. Zważywszy na liczbę zainteresowań Thylane (taniec klasyczny i nowoczesny, boks, gra na pianinie, perkusji oraz śpiew) prawdopodobnie rośnie kolejna gwiazda francuskiego kina. Zważywszy na liczbę osób obserwujących ją na Instagramie, Thylane już jest idolką młodego pokolenia. Jej życie w tym medium śledzą 2 mln osób. W przypadku europejskich gwiazd taki wynik jest imponujący.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...