Wnętrza w stylu Wesa Andersona nie tylko w filmach. Kolorowa estetyka reżysera hitem wnętrzarskim na Pintereście

Wnętrza w stylu Wesa Andersona hitem na Pintereście
Wnętrza w stylu Wesa Andersona hitem na Pintereście Fot. Pinterest
Fanom Wesa Andersona nie trzeba tłumaczyć, jaka jest estetyka wnętrz, którą amerykański reżyser przedstawia w swoich filmach. Dla tych, co nie znają jego twórczości, ale kochają eklektyzm, design z lat 60 i 70. oraz energetyczne kolory, mamy dobrą wiadomość. Wnętrza w stylu filmów amerykańskiego reżysera podbijają Pinterest i są jednym z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich 2018 roku.


Pinterest jest kopalnią inspiracji, również tych wnętrzarskich. Na platformie możemy znaleźć mnóstwo trendów, dzięki którym nasze mieszkanie będzie wyglądać modnie, pięknie i w dobrym stylu. Choć wśród najpopularniejszych nie brakuje klasyki, olbrzymią popularnością cieszy się estetyka rodem z filmów Wesa Andersona.
Amerykański reżyser wypracował swój niepowtarzalny styl w kwestii wnętrz. W każdym z filmów dominują mocne kolory, dbałość o detal, retro klimat czy też pomieszczenia nasycone rozmaitymi dodatkami. Autor takich produkcji, jak m.in. "Grand Budapest Hotel", "Kochankowie z księżyca" czy "Fantastyczny Pan Lis" stawia na eklektyzm oraz design lat 60. i 70.
Ci, którzy lubią taką estetykę, mogą śmiało urządzić mieszkanie w stylu Andersona. To właśnie nazwisko amerykańskiego reżysera, a także meble i dodatki zagościły na Pintereście, wśród najpopularniejszych trendów wnętrzarskich na 2018 rok. Użytkownicy tej platformy dosłownie oszaleli na punkcie kolorowych klimatów wnętrzarskich w stylu słynnego reżysera.

Pod hasłem "Wes Anderson decor" znajdziemy najrozmaitsze wnętrza rodem z filmowych klasyków Andersona. Jest zielona łazienka z całą masą obrazków i bibelotów, kolorowa sypialnia w retro stylu, meble jak z lat 60. w w jasnoróżowych i żółtych barwach, a także gościnny pokój z nieco abstrakcyjnymi dodatkami. Jeżeli tapeta w pokoju, to w mocnym kolorze takim jak trawiasta zieleń. Ten kolor oraz wspomniany już różowy występuje też na krzesłach oraz ścianach. Jest radośnie, bajkowo i po prostu pięknie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...