Polki zauważone w prestiżowym Top Model UK. Mają szansę na międzynarodową karierę?

Arleta Kupiec (z lewej) i Magdalena Filipowska (z prawej) zostały zauważone w prestiżowym konkursie Topm Model UK. Arleta zwyciężyła w kategorii "UK Commercial" a Magdalena zdobyła dodatkową nagrodę "Personal Style"
Arleta Kupiec (z lewej) i Magdalena Filipowska (z prawej) zostały zauważone w prestiżowym konkursie Topm Model UK. Arleta zwyciężyła w kategorii "UK Commercial" a Magdalena zdobyła dodatkową nagrodę "Personal Style" Fot. Instagram
Top Model w Polsce kojarzone jest przede wszystkim z Joanną Krupą i programem TVN. W Wielkiej Brytanii Top Model to również prestiżowy konkurs, który pomaga młodym dziewczynom rozpocząć karierę w branży mody. W tegorocznej edycji wyróżnione zostały aż dwie Polki - Arleta Kupiec i Magdalena Filipowska.

Udział w konkursie jest dla dziewczyn, chcących osiągnąć coś w branży mody, bardzo ważny. Wyróżnienie i wygrana mogą otworzyć im drzwi do międzynarodowej kariery - pozwolić na podpisanie kontraktu z profesjonalną agencją modelek czy ułatwić udział w międzynarodowym fashion weeku. Tegoroczny konkurs może okazać się spełnieniem marzeń dla 2 Polek, które zostały zauważone w Top Model UK 2018.

Arleta Kupiec i Magdalena Filipowska dostrzeżone
Zwycięstwo w konkursie odniosła Arleta Kupiec. Dziewczyna z Białegostoku wygrała w jednej z najważniejszych kategorii - "UK Commercial". To nie pierwsze próby zaistnienia modelki na Wyspach. Wcześniej startowała m.in. w wyborach Miss Polski UK, w których doszła do finałów. Czy wygrana otworzy jej drzwi do międzynarodowej kariery?

– Zdecydowanie wygrana w Top Model UK otwiera drzwi do świata mody. Mamy szansę na poznanie wpływowych ludzi z tej branży, co wiąże się z większą szansą na sukces – opowiada naTemat Arleta Kupiec. – Jestem świadoma tego, że taka szansa trafia się raz na kilka lat. Muszę podejść do tematu poważnie i przemyśleć każdy krok. Aktualnie wygrałam kontrakt z bardzo dobrą agencją z UK, ale mam również propozycje od managerów oraz firm z całego świata, dlatego, jak wspomniałam, wszystko musi być dobrze przemyślane. Obecnie czekam na podpisanie kontraktów, po czym wiele się zmieni. Nie planuję niczego więcej niż być szczęśliwą. Resztą zajmą się agenci.
Magdalena Filipowska w konkursie Top Model UK otrzymała nagrodę dodatkową w kategorii "Personal Style". Kobieta pokonała 20 innych uczestniczek z innych krajów. 33 latka z Krosna Odrzańskiego w brytyjskim konkursie zaprezentowała się w seksownym czerwonym stroju, który stworzyła samodzielnie. Już sama informacja o dostaniu się do finału konkursu spowodowała, że kariera Filipowskiej nabrała tempa i modelka zaczęła otrzymywać coraz więcej propozycji współpracy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...