To ona stoi za stylem Brodki. Najnowsze stylizacje stworzone przez Vasinę to szaleństwo z jeansem w roli głównej

Brodkaw stylizacjach Vasiny
Brodkaw stylizacjach Vasiny Fot. materiały prasowe
Znają się ponad 12 lat. Przyjaźnią się ze sobą i współpracują. Vasina i Brodka, bo o nich mowa, to duet barwny i energetyczny. Stylistka, która jest odpowiedzialna za niepowtarzalny styl Moniki Brodki, tym razem stworzyła dla niej niebanalne stylizacje z jeansem w roli głównej, które będzie można zobaczyć 12 kwietnia na koncercie w Lublinie.

Monika Brodka od ponad 12 lat współpracuje ze stylistką i projektantką -Vasiną Maćkowiak, która jest odpowiedzialna za jej barwny styl na scenie. Tym razem stylistka i artystka weszły ze współpracę z marką Levi's. Jej owocem było stworzenie niepowtarzalnych stylizacji z jeansem w roli głównej, jednocześnie z zachowaniem oryginalnego stylu artystki.

Brodka cała na biało
Fani Brodki będą mogli zobaczyć te zestawienia już 12 kwietnia na kameralnym koncercie MTV Unplugged w Lublinie. To już kolejny występ, na którym 31-letnią artystkę wystylizowała Vasina. –To specjalnie szyty strój, zachowany w stylistyce Moniki i płyty "Clashes",nawiązujący w dużym cudzysłowiu do stylu kościelnego. Jest uszyty z białego jeansu, który nam dosłał Levi's, oczywiście bardzo mocno poprzerabiany, usztywniany, powyszywany. Monika będzie cała na biało – powiedziała nam Vasina.
Po raz pierwszy obie panie spotkały się przy okazji sesji zdjęciowej, po wygranej Brodki w "Idolu". Vasina była wtedy stylistką w jednym z kolorowych pism. – Tak się spotkałyśmy i już tak zostało. Mamy bardzo podobne charaktery i jeżeli coś jest nie tak, to każda z nas reaguje w bardzo podobny sposób. Albo się wkurzamy obie, albo machamy ręką. Ale jeżeli dochodzi do spięć, to już jest bardzo ostro. Tak samo szybko jak wybuchamy, tak szybko przechodzimy do porządku dziennego– opowiada Vasina i dodaje:– Jest różnie jeżeli chodzi o współpracę i towarzyszące jej emocje. Czasem jest tak, że wszystko robimy w pięć minut bez żadnych konfliktów i kłótni. Jednak zdarza się,że projekty rodzą się w większych bólach, pod większą presją czasu i przemyśleń.
Vasina ubiera Krzysztofa Zalewskiego
Projektantka odpowiada też za stylizacje innego muzyka. Od kilku lat projektuje ubrania dla Krzysztofa Zalewskiego. –Krzysiu jest muzykiem totalnym i tak naprawdę najbardziej interesuje go muzyka. Jak go poznałam, ciężko było mi z nim rozmawiać o modzie i ubraniach. W czerni czuł się bezpiecznie i niewiele chciał zmieniać. Ale teraz jest coraz bardziej otwarty, odważnie wybiera kolor. Wszystko związane jest z zaufaniem, które jest kluczową rzeczą,bo wtedy łatwiej jest pewne rzeczy zmieniać i pchać do przodu. Każdy projekt mnie czegoś uczy i przy każdym nabieram doświadczenia– powiedziała Vasina.
Vasina Maćkowiak to nie tylko stylistka artystów, ale też projektantka. Dwa lata temu otwarła w jednej z klimatycznych kamienic w Warszawie swoje studio. Miejsce jest przestrzenią, w której Vasina spotyka się ze swoimi klientkami, ale też tworzy. Ubrania z jej kolekcji pełne są kolorów i ciekawych fasonów.Promuje je Brodka, która jest twarzą najnowszej linii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...