Nosowska nie spodziewała się, że uruchomi taką falę. Teraz Młynarska publikuje wymowne zdjęcia

Agata Młynarska zainspirowała się tutorialem Kasi Nosowskiej. Inne użytkowniczki Instagrama również naśladują piosenkarkę
Agata Młynarska zainspirowała się tutorialem Kasi Nosowskiej. Inne użytkowniczki Instagrama również naśladują piosenkarkę Fot. Instagram/ Agata Młynarska
Kasia Nosowska zaledwie kilka dni temu rozpoczęła karierę blogerki urodowej, a już ma na koncie pierwsze sukcesy i naśladowczynie. Dziewczyny na Instagramie wrzucają zdjęcia z "preferowanym kształtem ust" i pokazują dystans do siebie i do kultu perfekcjonizmu. Wśród nich znalazła się m.in. dziennikarka Agata Młynarska.

Tutorial urodowy Kasi Nosowskiej, która w zabawny sposób naśladuje popularne vlogerki i blogerki urodowe już kilkadziesiąt minut po publikacji stał się prawdziwym internetowym hitem. Jak się okazuje żart spodobał się do tego stopnia, że na Instagramie powoli zaczynają pojawiać się zdjęcia i filmiki kobiet, które zastosowały się do rady Nosowskiej i postawiły na mocne usta.
Wśród fanek parodii Nosowskiej znalazła się między innymi Agata Młynarska, która w filmie zamieszczonym na swoim profilu dziękuje piosenkarce za porady – "Odkryłam nowy make up, swoją nową twarz. Teraz wreszcie to wszystko zaczyna wyglądać, tak jak chciałam" – żartuje dziennikarka i prosi o kolejne wskazówki, tym razem w kwestii rzęs. Dystans Młynarskiej spodobał się jej fanom, co widać po komentarzach, które w ogromnej większości są pozytywne - "Genialne", "Boska", "Padłam", "Myślałem, że nie można przeskoczyć Kasi Nosowskiej… jak BARDZO się myliłem" to tylko kilka pochwał, które pod swoim filmem zgarnęła dziennikarka.

Nie tylko Agata Młynarska
Poza Młynarską również inne użytkowniczki Instagrama postują selfie z makijażem inspirowanym Kasią Nosowską, co pokazuje, że kobiety mają coraz większy dystans nie tylko do siebie samych, ale również do obowiązujących trendów.
Każdy, kto choć raz oglądał profesjonalne tutoriale urodowe, wie, że to wyższy poziom zaawansowania, a powtórzenie make-up’ów, proponowanych przez blogerki i vlogerki często okazuje się, dla zwykłego człowieka, bardzo skomplikowane lub wręcz po prostu niewykonalne. Zwłaszcza jeśli nie ma się kilku godzin na próby. Kasia Nosowska jest głosem normalności, który przemawia do ogromnej liczby kobiet. Oby więcej takich osób w polskim show-biznesie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...