Czterokrotny zwycięzca Mistrzostw Świata Formuły Jeden stworzył kolekcję dla Tommy'ego Hilfigera

Kolekcja tommyXLewis zadebiutuje jesienią
Kolekcja tommyXLewis zadebiutuje jesienią Fot. materiały prasowe
Lewis Hamilton to nie tylko brytyjski kierowca wyścigowy Formuły Jeden i czterokrotny zwycięzca Mistrzostw Świata Formuły Jeden, ale też...projektant. Brytyjczyk razem z Tommy'm Hilfigerem tworzą pierwszą wspólną kolekcję dedykowaną mężczyznom TommyXLewis. Owoc wspólnego projektu zadebiutuje jesienią 2018 roku.

Lewis Hamilton jest globalnym ambasadorem męskiej linii marki Tommy Hilfiger. Brytyjski kierowca postanowił sprawdzić się w roli projektanta. "Moje pragnienie zaprojektowania własnej kolekcji dojrzewało wraz z moim zamiłowaniem do mody. Nie mogę się doczekać, kiedy pokażemy fanom na całym świecie, w jaki sposób Tommy i ja przenieśliśmy naszą kreatywność do naszej pierwszej wspólnej kolekcji TommyXLewis"– powiedział kierowca.
Kilka dni temu podczas jednej z imprez w Szanghaju Lewis Hamilton ujawnił fanom logo kolekcji, odciskając własny znak na kultowej fladze Tommy Hilfiger. Flaga została zaprezentowana w ramach instalacji artystycznej, nawiązującej do street artu. W Kolekcji TommyXLewis znajdą się m.in. ubrania, obuwie, akcesoria,bielizna i skarpety.
"Lewis jest odważny we wszystkim co robi, od sportów wyścigowych i ekstremalnych, po modę. Współpraca w ramach kolekcji męskiej jest dla nas zupełnie czymś nowym, a jednocześnie oddaje DNA Tomy Hilfiger. Taki efekt daje się uzyskać tylko wtedy, gdy ktoś wyznaje te same wartości i podziela nasz zapał" – powiedział Tommy Hilfiger. Czekamy na kolekcję obu panów!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...