Każda z nas jest czasem jak Adele tańcząca do Beyonce. To trzeba zobaczyć!

Adele nie kryje, że jest fanką Beyonce. Jej nowe filmy na Instagramie są tego najlepszym dowodem
Adele nie kryje, że jest fanką Beyonce. Jej nowe filmy na Instagramie są tego najlepszym dowodem Fot. Screenshot/ YouTube
Adele to brytyjska piosenkarka, która znana jest ze świetnych utworów, ogromnego talentu i równie dużego dystansu do siebie. Podczas gdy największe gwiazdy, blogerki i influencerki szalały w idealnych stylizacjach do muzyki Beyonce na Coachelli, Adele bawiła się tak samo dobrze oglądając występ amerykańskiej gwiazdy … przed telewizorem!


W tym roku wszyscy ci, którym nie udało dotrzeć się na kalifornijski festiwal Coachella, mieli szansę zobaczyć transmisję koncertów w internecie. Wśród nich znalazła się Adele, która koncert Beyonce oglądała w domu, przed telewizorem. Nie znaczy to jednak, że nie bawiła się doskonale. Wystarczy przejrzeć Instagrama piosenkarki, żeby mieć pewność, że Adele tańczyła jak szalona razem z Beyonce.

Mood 1 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Mood 2 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Adele zrezygnowała z modnej stylizacji na rzecz totalnego luzu. W domu bawiła się w dresowym komplecie, bez makijażu i z włosami spiętymi w niechlujny koczek. Na krótkich filmikach zamieszczonych na Instagramie Adele nie wygląda jak światowej sławy diwa, ale jak młoda, wyluzowana kobieta, która lubi się pośmiać i powygłupiać. Jak tu jej nie kochać? Wariackim tańcem w mgnieniu oka zdobyła serca fanów. "Jakbym widział siebie. Kocham cię!", "Jesteś najlepsza" – to tylko niektóre z komentarzy pod filmem, na który reagowały też największe gwiazdy jak np. Taylor Swift czy Naomi Campbell.

Mood 3 #Beychella

Post udostępniony przez Adele (@adele)

To nie pierwszy raz, kiedy Adele pokazuje swoje poczucie humoru – wywiady z jej udziałem zawsze pełne są zwariowanych żartów, a jej występ w Carpool Karaoke Jamesa Cordena przeszedł do historii.
Okazuje się, że są jeszcze tacy, którzy mimo osiągnięcia gigantycznego sukcesu potrafią pozostać normalni i być nie tylko gwiazdami, ale też – a raczej przede wszystkim – fajnymi ludźmi. Wielu mogłoby się od niej uczyć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Radziecki sprzęt i brak śpiworów. Żołnierz opisuje, co zobaczył w wojsku: "Nie wiedziałem, że jest aż tak źle"
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"