Jako jedyna blogerka z Polski spotka się z Jennifer Lopez. Co się wydarzy w Las Vegas?

Jessica Mercedes to jedyna blogerka z Polski, która pojedzie do Las Vegas na spotkanie z Jennifer Lopez
Jessica Mercedes to jedyna blogerka z Polski, która pojedzie do Las Vegas na spotkanie z Jennifer Lopez Fot. Instagram/ Jessica Mercedes, Jennifer Lopez
Jessica Mercedes na swoich Instastories zdradziła, że wybiera się do Las Vegas. Powód jest naprawdę wyjątkowy. Mercedes to jedyna polska blogerka modowa, która leci do USA na spotkanie z wyjątkową piosenkarką - Jennifer Lopez.

Jessica Mercedes leci do Las Vegas
Jessica Mercedes na swoim Instagramie zdradziła cel swojej podróży do USA. Na krótkim filmiku zapytała fanów czy domyślają się, dlaczego już za kilka godzin będzie siedzieć w samolocie do Las Vegas. Oglądając relację z wyłączonym dźwiękiem trudno było zgadnąć o co chodzi. Wystarczyło jednak wyregulować głośniki, żeby w tle usłyszeć piosenkę "Get right", która jest ogromnym hitem popularnej piosenkarki, Jennifer Lopez.


Powodem wydarzenia, którego główną atrakcja będzie spotkanie z J.Lo jest nowa współpraca artystki z polską marką kosmetyków Inglot. Jessica jest jedyną blogerką z Polski, która wybierze się do Las Vegas. Poza nią z Jennifer Lopez spotka się kilkanaście influencerek z całego świata. Harmonogram wydarzenia na razie pozostaje tajemnicą, ale jesteśmy pewne, że Jessica będzie relacjonować je minuta po minucie. Skrycie liczymy na to, że poza rozmową, Lopez również wystąpi i, dzięki relacji Jessici, będziemy mogły to zobaczyć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...