Takich wyznań z ust Joanny Krupy jeszcze nie słyszeliśmy. "O rany, chcę mieć z nim dzieci"

Joanna Krupa u boku nowego partnera odnalazła szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Po raz pierwszy tak szczerze mówi o marzeniach związanych z rodziną.
Joanna Krupa u boku nowego partnera odnalazła szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Po raz pierwszy tak szczerze mówi o marzeniach związanych z rodziną. fot. Okładka magazynu "Viva!"/instagram.com/joannakrupa
Jej życie dawno nie było tak poukładane. W najnowszym wywiadzie dla magazynu ”Viva!" Joanna Krupa wyznaje, że planuje wziąć ślub jak najszybciej, a w planach ma dwójkę dzieci. Tak konkretnych i radosnych wyznań z ust gwiazdy dawno nie było.

Poprzedni rok był dla Joanny Krupy przełomowy. W styczniu gwiazda ogłosiła, że w jej małżeństwie nastąpił kryzys. Między nią a mężem Romainem Zago było na tyle źle, że oboje nie widzieli nadziei na uratowanie 10-letniego związku. Dodatkowo Joanna postanowiła rozstać się z wieloletnią menadżerką, Małgorzatą Leitner. I choć panie nie podały oficjalnego powodu zakończenia współpracy, portale rozrywkowe rozpisywały się na temat planowanej walki w sądzie. Burzliwy 2017 rok zakończył się jednak dla Joanny pomyślnie. Poznała nową miłość!

Wybrankiem serca gwiazdy jest Douglas Nunes, właściciel firmy produkującej filmy animowane. Modelka poznała go przez przypadek, podczas spaceru z psami. Początkowo nieśmiała relacja szybko przerodziła się w coś niezwykłego. Joanna w udzielonym "Vivie!" wywiadzie nie kryje fascynacji swoim nowym partnerem. O ile w poprzednim związku ważyła słowa i bała się deklaracji związanych z dziećmi, o tyle tutaj sprawia wrażenie osoby gotowej na macierzyństwo. – Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam o czym mówiły przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem – mówi Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu ”Viva!”.

Missing my BooBoo @nunes451 photo @christinayoga #happiness #silverfox

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


Joanna Krupa nigdy w wywiadach nie deklarowała takiej gotowości do wejścia w rolę matki. Z rozbrajającą szczerością wyznawała, że nie jest pewna, czy to już ten moment i czy jest gotowa, by na chwilę przystopować karierę. W związku z Douglasem wyraźnie dojrzała i zmieniła priorytety. – Moje życie to fantazja, bajkowy show-biznes. Ale to wszystko jest takie sztuczne. Sesje zdjęciowe, imprezy. media są superfajne, ale na krótki czas. A on mi daje ciepło. Czuję się bezpieczna. Odkąd go poznałam, inaczej patrzę na życie. Już nie praca i imprezy są najważniejsze, ale rodzina - mówi w wywiadzie.

Z rozmowy dowiadujemy się również, że Joanna Krupa marzy o dwójce dzieci - chłopcu i dziewczynce. Nie ukrywa, że zamierza nadal dbać o formę i że nadal jest to dla niej ważne. – Trochę się boję, nie będę kłamać, że jest super. Ale będę próbować wszystkiego, żeby utrzymać formę. Będę w ciąży chodzić na fitness, jeść zdrowo, nie tyć obłędnie. Będę o siebie dbać, a co będzie - zobaczymy. Ja po prostu chcę mieć dziecko – mówi.


Co ciekawe, mimo że w przeszłości planowała dziecko z in vitro, teraz postanowiła spróbować naturalnie zajść w ciążę. Zamrożone 4 lata temu jajeczka być może przekaże komuś z rodziny albo kobietom, które tego potrzebują.

Ci, którzy myślą, że Joanna Krupa nie zdecyduje się na kolejny ślub, są w błędzie. Gwiazda już nie może się doczekać tego momentu, wszystko jednak uzależnia w tej chwili od zdjęć do ”Top Model”. A ponieważ program realizowany będzie latem tego roku, są spore szanse, że do ślubu dojdzie jesienią lub na święta. Zważywszy na to, że partner Joanny marzy o ślubie w Polsce, ten moment wydawałby się idealny na romantyczne powiedzenie sobie ”tak”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...