Wegański styl życia to nie tylko jedzenie, ale również moda i kosmetyki. Przyjdź i zainspiruj się w najbliższy weekend

VeggieWorld to najstarsze targi w Europie promujące roślinny styl życia. Wreszcie zawitały również do Polski.
VeggieWorld to najstarsze targi w Europie promujące roślinny styl życia. Wreszcie zawitały również do Polski. fot. Pixabay.com
W najbliższy weekend w Warszawie odbędą się targi VeggieWorld, największe i najstarsze targi w Europie promujące ekologiczny styl życia. Wydarzenie jest nie tylko okazją do poznania nowych marek kosmetycznych i modowych, ale również do wzięcia udziału w ciekawych spotkaniach.


"Dlaczego kochamy psy, jemy świnie i zakładamy krowy" to tytuł kultowej książki, która znalazła się wśród polecanych przez samą Ellen DeGeneres oraz stanowiła kanwę dla inspirującej opowieści na jednym ze spotkań z cyklu TED talk. Jej autorka, dr Melanie Joy w najbliższy weekend odwiedzi Polskę. Każdy, kto będzie chciał posłuchać tego, co ma do powiedzenia na temat wegańskiego stylu życia, może to zrobić podczas Targów VeggieWorld. Oprócz Joy w wydarzeniu wezmą udział blogerzy i influencerzy propagujący wege styl, m.in. Areta Szpura (współzałożycielka marki Local Heroes, obecnie propagatorka ekologicznego stylu życia), Vienio (raper, pasjonat kulinariów i kuchni roślinnej), Monika Mrozowska (autorka i współautorka książek kulinarnych).


VeggieWorld to największe i najstarsze targi w Europie promujące roślinny styl życia. 12-13 maja 2018 roku odbędzie się pierwsza edycja tych targów również w Polsce. Przed nami cykl wykładów, warsztatów oraz spotkań z najciekawszymi ludźmi związanymi z wegańskim stylem życia w Polsce i na świecie. – Celem VeggieWorld jest promocja roślinnego stylu życia: pysznego jedzenia, nowoczesnej mody 
i kosmetyków. Dlatego nasze wydarzenie kierujemy nie tylko do wegan czy wegetarian. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy chcą lepiej poznać wegańskie produkty, odkryć nowe marki, bezpośrednio porozmawiać z ekspertami czy wystawcami albo spróbować pysznej kuchni roślinnej, którą oferujemy podczas każdej edycji targów – mówi Patricia Homa, dyrektor polskiej filii ProVeg, organizatora VeggieWorld. – Już dziś widzimy duże zainteresowanie targami. Cieszy nas, że zgłaszają się do nas nie tylko firmy 
z kraju, ale też nowe koncepty z zagranicy, które pragną przedstawić swoją ofertę polskim konsumentom – mówi Joanna Lotkowska, koordynator VeggieWorld w Warszawie.


Na targach można odkryć nie tylko nowe marki kosmetyczne lub modowe, ale również wziąć udział w dyskusji. Program dwudniowego wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora.

12-13 maja, Warszawa, ul. Mińska 65
Wstęp na imprezę jest płatny. Cena biletu online – 10 zł, na miejscu – normalny: 15 zł, ulgowy (uczniowie, studenci, osoby niepełnosprawne, seniorzy z okazaniem legitymacji) – 10 zł.
Dzieci do 14 r.ż. wchodzą za darmo.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
MAMA:DU 0 0Ją okrzyknięto "babą od zboków", jej uczniów "zboczonymi". Psycholożka zdradza, co robi na WDŻ
0 0Czy istnieje męska depresja poporodowa? Terapeuta o tym, z czym przychodzą do niego polscy mężczyźni
0 0Chcesz być eko, ale nie wiesz, jak zacząć? Oto 15 BANALNYCH sposobów na zero waste
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje