Na widok tych zdjęć na pewno się uśmiechniesz. 89-latka podbija sieć zabawnymi i absurdalnymi autoportretami

Kimiko Nishimoto ma do siebie ogromny dystans
Kimiko Nishimoto ma do siebie ogromny dystans Fot. Instagram/ Kimiko Nishimoto
Na naukę nigdy nie jest za późno, a żywym przykładem tego powiedzenia jest 89-letnia Japonka Kimiko Nishimoto, która, będąc już bardzo dojrzałą kobieta, nauczyła się profesjonalnej fotografii i komputerowej obróbki zdjęć. Fotografuje swoje życie z przymrużeniem oka oraz nutką ironii.

Przez lata Kimiko Nishimoto imała się różnych zajęć, ale nigdy nie myślała o fotografii. Zajęła się nią dopiero wtedy, gdy skończyła 72 lata. Miłością do niej zaraził Kimiko poniekąd jej syn, który wtedy uczęszczał na kurs fotografii dla początkujących. Widząc, jak syn uczy się fotografii, postanowiła też spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

準備完了〜〜〜

Post udostępniony przez 西本喜美子 (@kimiko_nishimoto)

Szybko nauczyła się obsługiwać najróżniejsze modele aparatów oraz programów komputerowych do obróbki zdjęć. 89-letnia Kimiko fotografuje siebie i swoje życie z humorem, ironią i absurdem. Nie boi się pozować w zabawnych pozach, przebraniach czy kostiumach. Nie zastanawia się też nad tym, czy może w jej wieku coś nie wypada.
89-letnia Japonka jest jak najbardziej aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagram obserwuje aż 94,1 tys. followersów. Kobieta doczekała się też dwóch wystaw. Pierwsza zorganizowana została w jej rodzinnym mieście Kumamoto, natomiast druga w jednej z galerii sztuki w Tokio. W projekcie "Asobokane”, czyli "Zagrajmy”, fani Kimiko mogli zobaczyć niepublikowane nigdzie wcześniej fotografie, oczywiście z jej życia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...