Sukienka Magdy Butrym w nowej wersji kultowej "Dynastii". Możesz ją mieć, ale cena zwala z nóg

Magda Butrym to polska projektantka, która podbija świat. Sukienkę jej projektu założyła Cristal Carrington, bohaterka współczesnej wersji kultowego serialu "Dynastia"
Magda Butrym to polska projektantka, która podbija świat. Sukienkę jej projektu założyła Cristal Carrington, bohaterka współczesnej wersji kultowego serialu "Dynastia" For. Instagram/ magdabutrym, Screenshot Netflix
Dynastia to kultowy serial z lat 80, który latami podbijał serca widzów z całego świata. Teraz, dzięki współczesnej wersji która jest dostępna w serwisie Netflix, pokochało go również młodsze pokolenie. W związku z produkcją, mały sukcesem może pochwalić się również polska projektantka - Magda Butrym.

Moda w "Dynastii"
"Dynastia" modą stoi. Tak było w latach osiemdziesiątych i tak też jest teraz. Zarówno w pierwszej, jak i współczesnej wersji serialu, kobiety z rodziny Carringtonów ubierały się w kreacje od najlepszych projektantów. Dawniej bohaterki produkcji nosiły marynarki i sukienki z szerokimi ramionami i bufiastymi rękawami, a teraz promują aktualne trendy - od kolorowych futer, przez wzorzyste i pastelowe garnitury aż po ekstrawaganckie nakrycia głowy. Jedno jest pewne te kobiety zawsze lubiły błysk, a ich styl naśladowały miliony.

Suknia Magdy Butrym w serialu "Dynastia"
Praca kostiumografa i stylisty na planie serialu "Dynastia" to spełnienie marzeń miłośnika mody. Na planie dostępne są kreacje od największych projektantów i marek modowych, a piękne aktorki nie tylko promują obowiązujące trendy, ale również mogą wyznaczać nowe. Tym bardziej cieszy, że wśród ubrań, znajdujących się w garderobie Cristle Carrington znalazla się również sukienka od polskiej projektantki - Magdy Butrym, która pochwaliła się tą informacją na swoim Instagramie. Sukienkę w cenie 8 tysięcy złotych znajdziemy też na oficjalnej stronie projektantki.
Magda Butrym to polska projektantka, która odnosi międzynarodowe sukcesy. Jej ubrania, jako jedne z niewielu z polską metką, znalazły się na prestiżowej platformie sprzedażowej Net-a-porter i pokochały je gwiazdy z całego świata. W jej kreacjach można było zobaczyć m.in. Kim Kardashian, Magdalenę Frąckowiak, Sarę Boruc czy Alessandrę Ambrosio. Wykorzystanie jej sukienk w topowej produkcji w serwisie Netfliź, obok projektów takich domów mody jak Gucci, Dolce&Gabbana czy Saint Laurent, może przed Butrym otworzyć kolejne drzwi. Czym projektantka zaskoczy następnym razem?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...