Torbicka i młode polskie gwiazdy na festiwalu w Cannes. Jak się zaprezentowały?

Jessica Mercedes i Julia Wieniawa są influencerkami reprezentującymi Polskę na Festiwalu Filmowym w Cannes
Jessica Mercedes i Julia Wieniawa są influencerkami reprezentującymi Polskę na Festiwalu Filmowym w Cannes Fot. Instagram/ juliawieniawa
Festiwal filmowy w Cannes wystartował. To wydarzenie jest przede wszystkim ogromnym świętem kina, ale istotnym jego elementem jest również moda. W tym roku, poza filmowcami, na czerwonym dywanie Polskę reprezentować będzie dziennikarka Grażyna Torbicka oraz młode gwiazdy - Jessica Mercedes i Julia Wieniawa.

W tym roku na Festiwalu Filmowym w Cannes o nagrody powalczy aż 7 rodzimych produkcji. Mocno trzymamy kciuki za wszystkich, w tym Pawła Pawlikowskiego, którego ”Zimna wojna”, z udziałem m.in. Joanny Kulig i Tomasza Kota, jest pierwszym od niemal 30 lat filmem w języku polskim, który powalczy o nagrodę w konkursie głównym.

Grażyna Torbicka, Jessica Mercedes i Julia Wieniawa razem w Cannes
Jak zawsze, poza ludźmi ze świata filmu, na czerwonym dywanie zobaczyć będzie można dziennikarki i influencerki z całego świata. Polskę w 2018 reprezentuje Grażyna Torbicka w towarzystwie blogerki modowej Jessici Mercedes oraz młodej aktorki i piosenkarki Julii Wieniawy. Relację influencsere od kilkudziesięciu godzin możemy śledzić na Instagramie - zarówno Jessica, jak i Wieniawa relacjonują wydarzenie na bieżąco.
Ostatniego wieczoru Julia Wieniawa i Jessica Mercedes, uczestniczyły w wydarzeniu z udziałem Julianne Moore, czym pochwaliły się na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Hollywoodzka aktorka opowiadała m.in. o początkach i rozwoju swojej kariery, ponieważ podczas samego spotkania obowiązywał zakaz używania telefonów komórkowych influencerki nie pokazały jego pełnego przebiegu.
Wieniawa pokazywała się tego dnia w kilku stylizacjach, natomiast Mercedes pozowała w zwiewnej sukience w odcieniach błękitu, projektu Łukasza Jemioła. Już za kilka godzin nadejdzie najbardziej wyczekiwany przez influencerki moment - zaprezentują swoje kreacje na czerwonym dywanie, wśród największych gwiazd światowego kina. Czy zwrócą uwagę zagranicznych mediów?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...