Julianne Moore znowu chwali Joannę Kulig! Wymienia tylko dwa nazwiska – jej i Penelope Cruz

Julianne Moore wyróżniła kreacje aktorskie Joanny Kulig i Penelope Cruz. To kolejne słowa uznania dla polskiej aktorki
Julianne Moore wyróżniła kreacje aktorskie Joanny Kulig i Penelope Cruz. To kolejne słowa uznania dla polskiej aktorki Fot. Instagram/ joannakulig_official, penelopecruzofficial
Julianne Moore, jedna z największych hollywoodzkich aktorek, laureatka Oscara za film "Motyl Still Alice", nie przestaje zachwycać się kreacją Joanny Kulig w "Zimnej Wojnie" Pawła Pawlikowskiego. Tym razem Moore na swoim Instagramie podsumowała pokazy filmowe Cannes, wyróżniając dwie aktorki. W towarzystwie Polki pojawiła się słynna Hiszpanka.

Julianne Moore od początku nie ukrywała zachwytu nad filmem "Zimna wojna”. Po pokazie wzruszona gratulowała Joannie Kulig doskonałej kreacji, a pod jej zdjęciem podziękowała za występ, o którym nie może przestać myśleć. To jednak nie koniec pochwał, które z ust gwiazdy popłynęły w stronę polskiej aktorki.

Teraz, gdy Festiwal w Cannes dobiega końca, Julianne Moore po raz kolejny wyróżniła kreację Joanny Kulig w polskim filmie. Na swoim Instagramie wstawiła post ze zdjęciem przedstawiającym polską aktorkę i hiszpańską gwiazdę – Penelope Cruz. To właśnie one dwie, według Moore, zasłużyły na wyróżnienie za doskonałe kreacje aktorskie.

Julianne Moore napisała: "Podczas Festiwalu miałam okazję zobaczyć tylko 2 filmy, ale oba posiadały piękne, pierwszoplanowe kobiece kreacje aktorskie. Gratuluję Penelope Cruz i Joannie Kulig za wspaniałą pracę w 'Todos lo Saben' i 'Zimnej wojnie'".
"Zimna wojna" i Kulig z szansą na nagrody
"Todos lo Saben” w reżyserii Asghara Farhadiego, z Penelope Cruz w roli głównej, wyświetlany był jako film otwarcia i obok "Zimnej wojny” powalczy o Złotą Palmę. O samej Kulig mówi się natomiast w kontekście nagrody dla najlepszej aktorki tegorocznej edycji festiwalu. Czy Cannes 2018 okaże się dla polskich twórców wyjątkowo szczęśliwe? Tego dowiemy się już 19 maja.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...