Pierwsze oficjalne zdjęcia ślubne Księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je fotograf polskiego pochodzenia

Oficjalne fotografie ślubne księcia i księżnej Sussex wykonał Alexi Lubomirski, fotograf polskiego pochodzenia
Oficjalne fotografie ślubne księcia i księżnej Sussex wykonał Alexi Lubomirski, fotograf polskiego pochodzenia Fot. Instagram/ alexilubomirski
Ślubem Meghan Markle i Księcia Harrego od soboty żyją media na całym świecie. Do tej pory mogliśmy oglądać zdjęcia z uroczystości, komentować stroje gości i oczywiście suknię Panny Młodej. Teraz światu pokazane zostały pierwsze oficjalne zdjęcia Młodej Pary, które wykonał fotograf polskiego pochodzenia - Alexi Lubomirski.

Zaszczyt wykonania oficjalnych zdjęć ślubnych księcia Harry’ego i Meghan Markle przypadł popularnemu fotografowi polskiego pochodzenia - Alexiemu Lubomirskiemu. Artysta na swoim Instagramie opublikował pierwsze 3 zdjęcia nowej pary książęcej. Wśród nich znajdziemy czarno białe, romantyczne zdjęcie Meghan i Harry’ego oraz dwie fotografie grupowe - na jednej para otoczona jest dziećmi, a na drugim najważniejszymi członkami rodziny królewskiej. Na oficjalnym portrecie ślubnym, poza Księciem i Księżną Sussex, widzimy m.in. Królową Elżbietę II i księcia Karola oraz brata Pana Młodego - księcia Williama z żoną - księżną Kate Middletone.
Alexi Lubomirski był odpowiedzialny za fotografowanie książecej pary od zaręczyn, przez uroczystość po oficjalne portrety rodzinne, wykonane w minioną sobotę. Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego od początku wzbudzał wiele emocji i kontrowersji. Ceremonia, m.in. ze względu na nietypowe kazanie biskupa Michael'a Curry'ego, na pewno przejdzie do historii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...