Dominika Grosicka wychodzi z cienia męża? Właśnie została twarzą akcji MOHITO

Dominika i Kamil Grosiccy
Dominika i Kamil Grosiccy Fot. Instagram.com
Jako żona świetnie radzącego sobie piłkarza, mogłaby - przysłowiowo - leżeć i pachnieć. Okazuje się, że nie pozwalają jej na to dzieci i… potrzeba samorealizacji. Dominika Grosicka wzięła właśnie udział w akcji charytatywnej marki Mohito.


Jeszcze niedawno Dominika Grosicka opowiadała w wywiadach, że życie u boku piłkarza (jej mężem jest piłkarz polskiej reprezentacji, Kamil Grosicki), wymaga samodyscypliny i cierpliwości. ”Jestem mamą na pełen etat. Dzieciaki pochłaniają mnóstwo czasu. Czasami w ciągu dnia nie mam dla siebie godziny, więc ciężko nazwać to bajką. Z drugiej strony jeździmy po świecie, możemy sobie pozwolić na fajne rzeczy, żyjemy na dobrym poziomie. Ale coś za coś. Dzieci co chwilę zmieniają szkołę, ja mam co chwilę inny dom. Takie zmiany miejsca też nie należą do przyjemności. Ciągle tylko pakowanie i rozpakowywanie. Poświęciłam swoje życie pracy Kamila i dzieciom. Nie spełniam się zawodowo, bo żyję dla nich, dla Kamila, żeby miał gdzie wrócić i czuł się w domu dobrze” – mówiła w wywiadzie dla ”Łączy nas piłka”. Okazuje się, że była modelka znalazła czas, by zrealizować z Mohito kampanię dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Jako mama i osoba aktywnie zaangażowana w pomoc charytatywną Grosicka jest szczególnie wyczulona na los pokrzywdzonych dzieci. – Wiem, że życie składa się z cieni i blasków. Istotne jest, aby zauważyć te cienie na dziecięcych twarzach i podać pomocną dłoń w odpowiedniej chwili. Warto nie tylko zapobiegać, ale również reagować na krzywdę dzieci i wzmacniać je w trudnych sytuacjach - mówi Dominika Grosicka.
Na swoim Instagramie Grosicka chętnie dzieli się pasją do sportu, często też angażuje się w projekty, w których występuje w roli modelki. Na pierwszym miejscu stawia jednak wychowanie dzieci. Dlatego wybór właśnie jej do roli ambasadorki akcji #mistrzowskapomoc, w ramach której część zysku ze sprzedaży t-shirtów zostanie przekazana Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, nikogo nie powinien dziwić. Fundacja tworzy sieć Centrów Pomocy Dzieciom w całej Polsce, w których zapewnia kompleksową pomoc psychologiczną, prawną oraz medyczną dzieciom i ich rodzinom, które doświadczyły przemocy lub wykorzystywania. Linia koszulek MOHITO promowanych przez Dominikę Grosicką jest już w sprzedaży.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Już nie opozycja, a współrządzący! Senacka większość anty-PiS potwierdzona
PILNE 0 0Koszmarny sen PiS w Senacie trwa. Wicemarszałkiem wybrano Michała Kamińskiego
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
0 0O pracy w tym miejscu marzą tysiące. Właśnie ruszyła rekrutacja dla Polaków
Fundacja Citi Handlowy 0 0Organizacje pozarządowe otrzymały wsparcie. Pomoc ma trafić do m.in. migrantów
ASZdziennikMotorola 0 07 pomysłów na wieczór, które są tak fajne, że aż szkoda ich nie wrzucić na Insta
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
FELIETON LIBERSKIEGO 0 0Co po Tusku? Jeśli opozycja nie wyłoni jednego kandydata, przegra po raz kolejny
0 0"Koniec opozycji totalnej". Kaczyński niespodziewanie wszedł na sejmową mównicę
0 0101 lat polskiej muzyki w 7 minut. Film uczniów z Dąbrowy Górniczej trzeba zobaczyć!
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem