Modne sukienki teraz kupisz w dyskoncie! I to za jedyne 44 złote

Sukienki w kwiaty są idealną opcją na lato
Sukienki w kwiaty są idealną opcją na lato Fot. Instagram/H&M
Kwiatowe motywy i ubrania stworzone z lnu to idealne opcje na lato. Nie trzeba ich jednak szukać w centrach handlowych. Popularne dyskonty, takie jak Lidl, oferują swoje kolekcje najmodniejszych ubrań i dodatków na lato, w bardzo kuszących cenach.

Coraz częściej popularne dyskonty przygotowują dla swoich klientów kolekcje, w których znajdziemy najmodniejsze fasony, wzory i kolory. Na początku maja mogliśmy kupić w Lidlu stylowe koszyki wiklinowe w różnych kolorach.

Teraz Lidl poszedł o krok dalej i przygotował kolekcję z lnu, który jest idealnym materiałem podczas upalnego lata w mieście. Na linię składają się lniane ubrania dla niej i dla niego.
Mężczyźni znajdą dla siebie marynarki, bermudy czy koszule, z kolei kobiety przewiewne lniane bluzki, szorty w kwiecisty print, sukienki w kwiaty oraz spódnice.
Warto podkreślić, że większość ubrań z linii "To co najlepsze z natury" kosztuje jedynie 44 złote. To naprawdę okazyjna cena, tym bardziej, że w większości sieciówek letnie koszule czy sukienki kupimy od 59 złotych w górę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...