Śmiałeś się z ubrań Grzegorza Krychowiaka? Teraz piłkarz otwiera butik w Warszawie

Grzegorz Krychowiak już niedługo otwiera pierwszy butik w Warszawie. Niestety nie spotkacie go za ladą
Grzegorz Krychowiak już niedługo otwiera pierwszy butik w Warszawie. Niestety nie spotkacie go za ladą Fot. Instagram/ grzegorz.krychowiak
Grzegorz Krychowiak to piłkarz, który poza sukcesami na boisku, słynie również z miłości do mody. Jego stylizacje zawsze są szeroko komentowane w mediach, a teraz oceniane będą również ubrania z jego własnego butiku. Czy nowy biznes Krychowiaka okaże się hitem?

Grzegorz Krychowiak, którego stylizacje nie raz odbiły się szerokim echem w mediach, postanowił coś zrobić ze swoją miłością do mody. Już niedługo w Warszawie będzie można odwiedzić butik Balamonte, którego właścicielem będzie piłkarz. Nie będzie to zwyczajny sklep, ale miejsce, w którym klienci dostaną możliwość uszycia garnituru na miarę.

Good to be back, operation #Mundial has officially started #laczyNasPilka

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Piłkarz w wywiadzie z "Gazetą Wyborczą" zdradził swoje najbliższe plany. Sportowiec chce stworzyć w Polsce miejsce, które będzie zbliżone do sklepów, które widzi w Paryżu. W Balamonte klient będzie nie tylko kupował, ale również kreował, ponieważ główną zaletą butiku będzie możliwość uszycia garnituru na miarę. Jeśli jesteście fanami sportowego talentu i osobowości Grzegorza Krychowiaka to niestety musimy was rozczarować. Aktualnie nie spotkacie piłkarza w warszawskim sklepie.

"Dziś nie ma szans, bym zajął się tym na pełen etat. Czuwa nad wszystkim brat, mamy doświadczonego w tej branży menedżera, biznes jest w dobrych rękach” - powiedział Krychowiak "Wyborczej", tym samym rozwiewając nadzieje fanów liczących na spotkanie ze znanym piłkarzem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...