Małgorzata Rozenek kończy dzisiaj 40 lat. Dzień przed urodzinami podzieliła się zaskakującą refleksją

Małgorzata Rozenek samodzielnie w showbiznesie funkcjonuje od 6 lat. Trzeba przyznać, że gwiazda świetnie opanowała sztukę kreowania wizerunku.
Małgorzata Rozenek samodzielnie w showbiznesie funkcjonuje od 6 lat. Trzeba przyznać, że gwiazda świetnie opanowała sztukę kreowania wizerunku. Fot. Instagram.com/m_rozenek
Dzień przed 40-stymi urodzinami Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami na Instagramie refleksją, która z jednej strony jest mrugnięciem oka w stronę osób, które ją obserwują, a z drugiej - pokazuje, że gwiazda perfekcyjnie opanowała sztukę kreowania wizerunku.


Wiek Małgorzaty Rozenek to już od kilku lat temat z pogranicza fake newsów. Śledztw w tej sprawie było naprawdę dużo i gdyby wierzyć wszystkim doniesieniom kolorowej prasy, gwiazda TVN-u jest jednocześnie starsza i młodsza od siebie. Sama Małgorzata twierdzi, że zamieszanie wokół jej wieku to wynik nieporozumienia spowodowanego jednym niefortunnym podpisem w programie, w którym wzięła kiedyś udział. Podano wówczas nieprawdziwy wiek i - jak twierdzi gwiazda - była to zwykła pomyłka (zamiast 34 ktoś na belce omyłkowo napisał 44 lata). Otóż 1 czerwca Małgorzata Rozenek kończy 40 lat.

Kiedyś

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Dzień przed tym ważnym świętem Rozenek opublikowała dwa zdjęcia na Instagramie, które w żartobliwy sposób komentują rzeczywistość Majdanów. Od pewnego czasu da się zauważyć, że gwiazda nabyła świetnych umiejętności flirtowania z mediami za pomocą mediów społecznościowych. Podobnie jest i tym razem. Na pierwszym, zatytułowanym "kiedyś" widzimy parę jak z obrazka, naszych polskich Beckhamów, efektownie kroczących ulicami Warszawy, "przyłapanych" przez paparazzo. Na drugim - "dzisiaj" - zwykłą codzienność, która niewiele ma wspólnego ze ściankami czy blaskiem fleszy i właściwie bardziej przypomina codzienność każdego z nas. I tak właśnie ma być. Małgorzata już od dłuższego czasu balansuje między wizerunkiem medialnej divy a tzw. dziewczyną z sąsiedztwa. W wywiadzie udzielonym naTemat para przyznała, że w obecnej sytuacji nie ma za wiele czasu na "bywanie", nad czym nawet trochę ubolewa. Nagrywanie i promocja programu "Iron Majdan" plus inne obowiązki obojga sprawiły, że nie mają za dużo czasu na wieczorne imprezy, których w showbiznesie nie brakuje. Majdanowie stawiają na rodzinę i wspólnie spędzany czas. Tak przynajmniej na razie twierdzą.

Dziś

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu