5 zł za książkę. Biedronka zrobiła fajną promocję, którą pokochają fani książek

Wśród książek dostępnych w promocji Biedronki znajdziemy m.in. świetną pozycję dla wszystkich fanów podróżowania - "Podróże życia. 10 niezapomnianych wypraw w różne zakątki świata"
Wśród książek dostępnych w promocji Biedronki znajdziemy m.in. świetną pozycję dla wszystkich fanów podróżowania - "Podróże życia. 10 niezapomnianych wypraw w różne zakątki świata" Fot. Agencja Gazeta
W ramach akcji "Rekordowe czytanie" Biedronka uruchomiła promocję, dzięki której w dyskoncie można kupić książki za 5 zł. W ofercie promocyjnej znajdziemy mnóstwo pozycji różnych gatunków - od literatury pięknej po przewodniki.


Najwyraźniej właśnie wszyscy straciliśmy jeden z koronnych argumentów w dyskusji o zatrważająco niskim czytelnictwie w Polsce. "Bo książki są za drogie" już nie działa. Biedronka uruchomiła właśnie promocję, która potrwa do 11 czerwca. W jej ofercie są aż 2 mln książek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje m.in. powieści, kryminały, biografie, książki kucharskie, poradniki, fantastyka, powieści oraz książki dla najmłodszych. Jak zapewnia Jeronimo Martins Polska, pojawią się nawet pozycje podróżnicze, których ceny na co dzień sięgają ponad 40 zł i są naprawdę pięknie wydawane.
– Promowanie czytelnictwa jest jednym z naszych kluczowych projektów. Według danych Biblioteki Narodowej jedynie 38 proc. badanych Polaków przeczytało w ciągu roku min. jedną książkę. Mamy świadomość, że na tym polu jest jeszcze wiele do zrobienia, dlatego regularnie zachęcamy klientów do czytania. Co roku prowadzimy projekt wprowadzania na półki obszernego katalogu tytułów w rekordowo niskiej cenie. Dzięki temu mogą sobie na nie pozwolić wszyscy nasi klienci – mówi w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" Beata Szymanowska z Jeronimo Martins Polska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"