Rossmann ma kolejną promocję. Jakie produkty dostaniemy w czerwcu gratis?

Promocje Rossmanna to już prawdziwe święto dla klientek. W czerwcu w promocji znajdziemy produkty do pielęgnacji nóg.
Promocje Rossmanna to już prawdziwe święto dla klientek. W czerwcu w promocji znajdziemy produkty do pielęgnacji nóg. Fot. pexels.com
Czerwcowa akcja marki Rossmann przebiega pod hasłem "Odsłoń nogi na lato". Po raz kolejny marka pomaga klientom skompletować wakacyjną kosmetyczkę. Ile potrwa promocja i jakie produkty znajdziemy w ofercie?


Promocje marki Rossmann to już miła tradycja, którą klientki bardzo sobie chwalą. Wystarczy korzystać z aplikacji Rossmann, aby móc korzystać z rabatów i promocji. Naprawdę warto. Dzięki tym akcjom można uzupełnić braki w kosmetyczce i przygotować się na nadchodzące lato.

Czerwcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis obejmie kosmetyki do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produkty do depilacji. Aby z niej skorzystać, trzeba być członkiem Klubu Rossman, co w praktyce oznacza, że należy po prostu zainstalować aplikację Rossmann w swoim telefonie. Akcja rozpocznie się 9 czerwca i potrwa do 19 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

W ofercie znajdziemy produkty do pielęgnacji stóp i paznokci przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet oraz produkty do depilacji. W czerwcu możemy zatem swoją kosmetyczkę wyposażyć w zapasy w postaci kremów, peelingów, masek, produktów do pedicure oraz pianek i plastrów do depilacji.


Zasady korzystania z promocji 2+2 gratis są proste. Jeśli nie robimy zakupów online (promocja obowiązuje również online), wystarczy tylko okazać w kasie kartę Klubu Rossmann. Należy wybrać 4 dowolne produkty objęte promocją (pełną listę produktów można znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie umieszczony na stronie drogerii kilka godzin przed startem promocji).

Muszą się one różnić kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. WAŻNE: w trakcie trwania akcji każdy klient może skorzystać z promocji tylko raz, a produkty pełnowartościowe kupione w ramach promocji nie podlegają zwrotom ani wymianom.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"