Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z bratem. Kim jest Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski- brat Anny Lewandowskiej
Piotr Stachurski- brat Anny Lewandowskiej Fot.Instagram/piotrekstachurski
Anna Lewandowska w dalszym ciągu bryluje w mediach społecznościowych, jednak szybko dogania ją brat - Piotr Stachurski. 28-latek poszedł w zupełnie innym zawodowym kierunku. Choć ich profesje bardzo się różnią, nie przeszkadzają im we wspólnej współpracy.


Na Instagramie Anny Lewandowskiej nie brakuje zdjęć z przyjaciółmi i rodziną. Ostatnio internauci szczególnie zwrócili uwagę na brata sportsmenki - Piotra. Wszystko za sprawą posta napisanego przez Lewandowską, w którym w piękny sposób złożyła życzenia urodzinowe młodszemu bratu.

Annę i 28-letniego Piotra łączy bardzo silna więź. "Jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła" – pisze Lewandowska na swoim profilu.
Ania i Piotrek nie tylko się wspierają, ale też ze sobą współpracują. 28-latek jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych. Na co dzień zajmuje się scenografią przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Z siostrą współpracuje głownie przy sesjach zdjęciowych, a efekty pracy Stachurskiego można zobaczyć na jego instagramowym profilu.

Polska liga 3D #bow #łuk #tournaments #poland #hunting

Post udostępniony przez Piotrek Stachurski (@piotrekstachurski)

Młodszy brat sportsmenki to iście artystyczna dusza. Rok temu doczekał się wystawy swoich prac malarskich. Nie stroni jednak od sportu. Aktywnie uczestniczy w obozach treningowych organizowanych przez siostrę. Jak pisze na swoim profilu, lubi "wyżyłować się na siłowni". Pasjonuje się też łucznictwem oraz jeździ na longboardzie. Piotrek jest coraz popularniejszy w mediach społecznościowych. Obserwuje go już 16 tysięcy użytkowników.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców