Widzowie "Dzień Dobry TVN" poirytowani Sołtysikiem. Chcą, żeby zastąpił go prezenter pogody

Kogo widzowie widzieliby u boku Anny Kalczyńskiej? Jest pewna kandydatura
Kogo widzowie widzieliby u boku Anny Kalczyńskiej? Jest pewna kandydatura Fot. Oficjalna strona Andrzeja Sołtysika na Facebooku
Widzowie mają dosyć mało śmiesznych żartów i nieprzygotowania do rozmów Andrzeja Sołtysika. Apelują do produkcji o zmianę prowadzącego. Mają nawet kandydaturę na zastępstwo.


Dla Andrzeja Sołtysika praca w Dzień Dobry TVN to już drugie podejście. Do 2012 roku prowadził ten program najpierw z Kingą Rusin, a następnie z Magdą Mołek. W wywiadach dziennikarz szczerze wyznaje, że jego rozstanie z redakcją było wówczas uzasadnione - Sołtysik zmagał się z depresją i miał problemy z alkoholem. Po latach powrócił - w lepszej formie fizycznej i psychicznej. Od dwóch lat prowadzi Dzień Dobry TVN w towarzystwie Anny Kalczyńskiej.


Początkowo duet ewidentnie się docierał. Kalczyńska nie wszystkie żarty kolegi rozumiała, niektóre wyraźnie ją irytowały. Z czasem nauczyli się funkcjonować w zgrany sposób na antenie i wszystko wskazuje na to, że dobrze im się razem pracuje. Niestety, ich zadowolenie nie przekłada się na sympatię widzów. Od pewnego czasu na fanpage'u Dzień Dobry TVN pojawiają się krytyczne komentarze dotyczące Andrzeja Sołtysika. Widzowie wytykają mu m.in. brak przygotowania do rozmów i zbyt nonszalancki sposób bycia na wizji.


"Dołączam się do prośby, zamieńcie Sołtysika na kogokolwiek, psuje cały program. Zero wyczucia dziennikarskiego, gada od rzeczy" – pisze jedna z fanek na oficjalnym fanpage'u programu.
Co ciekawe, widzowie mają już nawet dla Sołtysika zastępstwo. Twierdzą, że w roli prowadzącego świetnie poradziłby sobie Bartek Jędrzejak, prezenter pogody, kilkakrotnie nominowany do Telekamery.
"To nie jest zły pomysł, żeby Pan Bartek Jędrzejak prowadził DDTVN. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem i zaraża widza pozytywną energią. Z Darią Ładocha świetnie prowadzi "Pogodną Kuchnię" więc w roli prowadzącego też byłby idealny, bo nie raz przeprowadzał wywiady i chce się go słuchać. Widać profesjonalizm. Może dostanie kiedyś taką szansę a na razie pozostają te pary, które są" – czytam jeden z komentarzy zostawionych na fanpage'u programu.


Podobny problem produkcja "Dzień Dobry TVN" miała kilka lat temu z Jolantą Pieńkowską. Media społecznościowe wrzały wówczas od komentarzy, że dziennikarka jest irytująca, nie daje dojść do głosu gościom i właściwie sama odpowiada sobie na zadawane przez siebie pytania. Pojawiło się nawet kilka fanpage'y, których członkowie domagali się odejścia dziennikarki z programu. Produkcja nigdy nie odniosła się do tej sytuacji, faktem jednak jest, że Jolanta Pieńkowska rozstała się z programem (ale nie ze stacją - obecnie prowadzi "Fakty z zagranicy" w TVN24 BIS). Jej miejsce zajęła zresztą Anna Kalczyńska. Czy Andrzej Sołtysik podzieli los Pieńkowskiej?

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Serial zachwycił miliony, mamy teraz film. "Downton Abbey" to idealny tytuł na jesień
Actina 0 0Stąd wyjdą przyszli zwycięzcy turniejów gamingowych. Dom marzeń każdego gracza
Kazar 0 0Przestaniecie tęsknić za latem. Wczesnojesienna kolekcja Kazar to kwintesencja stylu
FELIETON MICHALIK 0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Prezydent podpisał ustawę, będzie niższy PIT dla 25 mln osób. Ale jest jeden haczyk
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia
WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik