"Zapowiada się petarda". Fani i gwiazdy zachwyceni piosenką żony Artura Boruca

Sara Boruc Mannei, żona piłkarza Artura Boruca, wydaje pierwszą płytę. Wspiera ją wiele polskich gwiazd
Sara Boruc Mannei, żona piłkarza Artura Boruca, wydaje pierwszą płytę. Wspiera ją wiele polskich gwiazd Instagram/ saraborucmannei_real
Sara Boruc Mannei to jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Żona Artura Boruca zaskoczyła nowym projektem. Po własnej marce biżuterii przyszedł czas na… karierę muzyczną. Fragment debiutanckiego singla Sara udostępniła już na swoim Instagramie. Kobietę wspierają fani i największe gwiazdy, w tym m.in. Ewa Chodakowska i Maffashion.


Sara Boruc Mannei zdecydowanie nie chce być tylko znana z roli żony swojego męża. Zaczynała od bloga modowego, później pojawiła się jako gospodarz programu telewizyjnego, a od kilku lat z powodzeniem prowadzi autorską markę biżuterii. Teraz przyszedł czas na karierę muzyczną. Na swoim profilu na Instagramie od kilku dni umieszczała zdjęcia zapowiadające singiel, który premierę ma mieć 14 czerwca. Opublikowała również fragment swojego debiutanckiego kawałka "Łapię tlen", a fani nie mogą się jej nachwalić.

#Mannei #lapietlen #czwartek #premiera #singiel

Post udostępniony przez Sara Boruc Mannei (@saraborucmannei_real)

Gwiazdy wspierają Sarę
Wśród kilkuset pozytywnych komentarzy pod ostatnimi postami znaleźć można wiele słów wsparcia pochodzących także od gwiazd. Sara została pochwalona m.in. przez walczącą od lat o miejsce na scenie muzycznej przyjaciółkę Marinę Łuczenko oraz najsłynniejsze polskie trenerki - Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską.
"Sztos” – zachwycała się modelka Sandra Kubicka, "Nie mogę się doczekać” – napisała Maffashion. Fani Sary zachwycają się jej głosem i chwalą opublikowany fragment. Wśród postów dotyczących nowego singla trudno doszukać się jakichkolwiek negatywnych słów, co może oznaczać, że nowa rola Sary Boruc Mannei może okazać się sukcesem. Czy cała płyta będzie się cieszyła tak pozytywnym odbiorem, jak pierwszy fragment singla, okaże się już 24 sierpnia, kiedy album trafi na sklepowe półki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!