Poszła do telewizji jako ekspert. Została zmiażdżona przez internautów: "Pięknym ludziom jest łatwiej"

Karolina Bojar to 21-letnia sędzia piłkarska
Karolina Bojar to 21-letnia sędzia piłkarska Fot. Instagram/bojarmeow
Karolina Bojar to śliczna brunetka sędziująca mecze piłkarskie. Przez brytyjskie media okrzyknięta została "najseksowniejszą sędzią na świecie". Kibice zachwycają się jej urodą, ale gorzej, gdy Karolina wypowiada w roli eksperta. W tej kwestii internauci są dla niej bezlitośni.


Sędziuje mecze w niższych ligach w województwie małopolskim. Jako sędzia piłkarska zadebiutowała w 2015 roku, a miłością do piłki nożnej zarazili ją dziadkowie. Sędzia kobieta to nie częste zjawisko. Polskie i zagraniczne media zwróciły uwagę na profesję Karoliny, ale i jej urodę, pisząc, tak jak brytyjska gazeta "The Sun", że jest najseksowniejszą sędzią na świecie.


Jej urodą zachwycają się zagraniczne media
"Podczas gdy Premier League musimy pogodzić się z oglądaniem Jona Mossa i Anthony'ego Taylora, fani w Polsce mają dużo lepszy widok na boisko" - tak jakiś czas temu pisali o niej dziennikarze "The Sun". To jeszcze nie koniec pochwał. Dziennik rozpływał się nad jej zdjęciami w bikini oraz pisał, że piękna 21-latka ma ambicje, żeby pójść w ślady Bibiany Steinhaus - pierwszej w historii Bundesligi kobiety, która sędziowała męcz w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ekspert od wszystkiego[/b]
Choć zapewne Karolina podoba się płci męskiej, gorzej odnoszą się do jej telewizyjnych wystąpień, w których wypowiada się jako ekspert. W jednym z programów TVN Bojar wypowiadała się o kontuzji Kamila Glika. Niestety, patrząc po wpisach na Twitterze fanów piłki nożnej, ci nie byli dla niej łaskawi. Wytykano jej niewiedzę, oraz to, że choć wykorzystuje swoje pięć minut, nie do końca ma pojęcie w tematach, na które dyskutuje w telewizyjnym studiu.
Miłośnicy futbolu w Twittach wytykają też Karolinie, że "lansuje się" wszędzie i piszą, że jest jej łatwiej, ze względu na urodę. "Karolina Bojar była już prawie wszędzie. Czekam jeszcze kiedy będzie w TV Trwam i na audiencji u Papieża. Nic do niej nie mam, ale są też inne sędzine kobiety. Ale zapomniałem, ze pięknym ludziom w życiu jest łatwiej. Pani Karolina to potwierdza" – napisał jeden z internautów. "Sędzia B-klasy, ekspert ds. sędziowania na poziomie Champions League, specjalistka ds. systemu VAR, ekspert muzyczny podczas #Opole2018 , autorytet ws. kontuzji Kamila Glika" – dodał inny.

Bronią ją i wytykają błędy stacji
Nie brakuje jednak też głosów, które bronią Karolinę. " To jest lekka kpina, ale co ma zrobić dziewczyna, jak ją zapraszają? Wykorzystuje swoje pięć minut". "Co by nie powiedzieć, wycisnęła ile się dało na tym poziomie. Doskonały personal branding i choć można mieć wątpliwości co do jej wiedzy, to należy przyklasnąć sposobowi kreowania wizerunku" –napisał jeden z fanów piłki nożnej na Twitterze.
Na Twitterze dostaje się nie tylko Karolinie, ale też stacji. Komentujący wytykają, że telewizyjne stacje bardziej powinny dbać dobór gości w kwestii danego tematu. "To taka przypadłość tej stacji: jak kogoś już raz zaproszą przed kamerę, to nie ma mowy, by sprzed kamery zniknął... „Dziś mamy coś o piłce? Aha... To weź tam zadzwoń do kogoś, kogo tam mamy w zeszycie” Kiedyś dyżurnym „panem od piłki” był Wujo. Teraz pani Karolina z lig niższych"


Co na to sama zainteresowana? Nie udało nam się skontaktować z Karoliną, jednak piękna 21-latka wydaje się dalej robić swoje. Bryluje w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia w sexy stylizacjach, urocze selfie, czy zdjęcia z boiska. Być może Karolina przyzwyczaiła się do złośliwych komentarzy w branży, która jest zdominowana przez facetów. W końcu oni twierdzą, że piłce znają się bardziej, niż kobiety. Ba! najlepiej.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"