Małgorzata Rozenek ekspertem od mundialu! Zaskakujący pomysł TVN 24

Małgorzata Rozenek będzie komentować poczynania polskiej drużyny na boisku
Małgorzata Rozenek będzie komentować poczynania polskiej drużyny na boisku Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek
Rozpoczęły się mundialowe emocje, a co za tym idzie specjalne pasma telewizyjne, do których zapraszani są eksperci. O ile nazwisko Tomasza Zimocha wiele mówi fanom sportu, obecność Małgorzaty Rozenek- Majdan w "Strefie kibica" TVN24 mocno dziwi.


Stacje telewizyjne dbają o to, aby nawet w pasmach wymagających określonej wiedzy nie zabrakło znanych nazwisk, które może niekoniecznie znają się na temacie, ale przyciągną przed ekrany telewizorów widzów. Tym tropem poszedł TVN24, zapraszając do specjalnego pasma mundialowego "Strefa kibica" nazwisko mocno zaskakujące.

Znane nazwisko przyciąga widzów
Mowa o Małgorzacie Rozenek, która w dni meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej rozmawiać będzie o występach polskiej drużyny.

Nie sama oczywiście, bo w towarzystwie ukochanego Radosława Majdana, komentatora sportowego Tomasza Zimocha i sędzi Karoliny Bojar, która ponownie pojawi się w studiu TVN24. Ostatnie wystąpienie telewizyjne Bojar nie spotkało się z pozytywnym przyjęciem internautów. Ci wytykali jej to, że jest "ekspertem od wszystkiego" oraz nie posiada wystarczającej wiedzy.

#kibicujemynaszymi nie kupili koszulki mężczyźni

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Oberwało się TVN
Podobnie jest z Małgorzatą Rozenek, której pojawienie się w specjalnym paśmie TVN budzi emocje. Niestety, negatywne. " Oni są normalni? Co Rozenkowa ma do piłki? To, że ma męża byłego piłkarza...", "Małgosia zna się na wszystkim, nawet na mundialu", "Perfekcyjna Znawczyni Futbolu. Jaka stacja - tacy eksperci", to niektóre z komentarzy zawiedzionych fanów piłki nożnej, którzy być może woleliby, aby w studiu zasiadły osoby mające coś do powiedzenia w tym temacie.

Jednak patrząc na dokonania telewizyjne gwiazdy, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Była "Perfekcyjną Panią Domu", autorką książek, śpiewała przed dużą publicznością, służyła radą w kwestii dobrych manier, ćwiczyła wrestling...

Dzień dobry mamy taki piękny dzień

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

O tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan poradzi sobie w roli komentującej poczynania polskiej drużyny na boisku przekonamy się 19 czerwca. To właśnie wtedy Polska zmierzy się z Senegalem. Pasmo poprowadzą Olga Olesek, Aleksandra Janiec i Łukasz Jedliński.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu