Wielki powrót do "M jak miłość" po 13 latach. Widzowie są zachwyceni!

To będzie spotkanie po latach
To będzie spotkanie po latach Fot. Instagram/ M jak miłość
W "M jak miłość" szykują się spore zmiany. Dopiero co Kacper Kuszewski, który gra jedną z głównych ról, pożegnał się z serialem, a tu kolejne rewelacje. Tym razem chodzi jednak o powrót bohaterki granej przez Weronikę Rosati. W kogo wcieli się 34-letnia aktorka?


Tak to już jest w polskich serialach. Jedni się z nimi rozstają, drudzy wracają. Do tych drugich należy Weronika Rosati, którą ponownie zobaczymy w serialu "M jak miłość". Co ciekawe, rola Anki w hitowym serialu TVP była pierwszym zawodowym wyzwaniem 18-letniej wówczas Weroniki.

Rosati przez kilka lat wcielała się w najlepszą przyjaciółkę Kingi, granej przez Kasię Cichopek. W serialu podbiła też serce Pawła, granego przez Rafała Mroczka. Ich związek nie przetrwał, bohaterka grana przez Rosati wyjechała na studia do Krakowa, a sama Weronika odeszła z serialu w 2005 roku.
Mimo, że kariera Rosati rozwija się i aktorka gra w zagranicznych produkcjach, Weronika zdecydowała się jednak na powrót do "M jak miłość", od którego zaczęła się jej telewizyjna kariera. "To prawda, postać grana przez Weronikę, wróci do serialu. To będzie zaskoczenie dla wszystkich bohaterów, a najbardziej dla Pawła. Niewykluczone, że scenarzyści znowu będą chcieli ich połączyć" – zdradziła osoba z produkcji "M jak miłość" w rozmowie z portalem Superseriale.pl.
Pierwsze zdjęcia z udziałem aktorki rozpoczną się pod koniec wakacji. Na razie Weronika w żaden sposób nie skomentowała swojego powrotu do serialu TVP. Jednak koledzy z planu, tak jak Marcin Mroczek cieszą się, że koleżanka po latach dołączy do ich zespołu. " Ciekawe, co tym razem bohaterka grana przez Rosati wywinie? – napisał tajemniczo Mroczek.
Widzowie też nie kryją podekscytowania. W komentarzach na oficjalnym fan page'u serialu toczy się dyskusja na temat powrotu bohaterki granej przez Rosati.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Ziemiec winę za stan mediów przerzuca na widzów. "Nie chcą wyważonego stylu"