Są małżeństwem od 56 lat - ona traci wzrok, więc on uczy się makijażu. Film podbił serca internautów

Des ma 84-lata, a z Moną związany jest od 56. Gdy żona zaczęła tracić wzrok, on nauczył się jak wykonywać jej makijaż, aby mogła czuć się kobieco
Des ma 84-lata, a z Moną związany jest od 56. Gdy żona zaczęła tracić wzrok, on nauczył się jak wykonywać jej makijaż, aby mogła czuć się kobieco Fot. Screenshot YT
Takie historie przywracają wiarę w to, że prawdziwa miłość istnieje naprawdę. Mona i Des są małżeństwem od 56 lat, ale wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. Kiedy kobieta zaczęła tracić wzrok, wykonanie makijażu stało się dla niej w zasadzie niemożliwe. Na pomoc ruszył mąż, który postanowił opanować sztukę make-up’u.

Dla żony wszystko
Pewnego dnia Mona, wybierając się na przyjęcie, postanowiła przygotować się do niego u profesjonalnej makijażystki. Na to spotkanie wybrał się z nią Des, który nie tylko towarzyszył żonie, ale również brał aktywny udział w wykonaniu make-up’u. Sama wizażystka uznała zresztą, że mężczyzna jest naturalnym talentem. Od tej pory Des z wielką starannością wykonuje makijaż żonie, której tę codzienną czynność uniemożliwia nie tylko znaczący problem ze wzrokiem, ale również rękami, którymi nie jest w stanie stabilnie utrzymać pędzla czy tuszu.
W jednym z wywiadów mężczyzna przyznaje, że makijaż uważa za małe dzieło sztuki, a wykonywanie go sprawia mu przyjemność. Kiedy jednak makijażystka, która udzielała Desowi pierwszych lekcji, zadzwoniła kilka dni później i oznajmiła parze, że ich zdjęcie stało się viralem, byli zdezorientowani. Najpierw dlatego, że nie byli do końca pewni czym jest owy viral, a później po prostu nie mogli uwierzyć w to, że ich historia dotarła i poruszyła tyle osób.
Film podbił sieć
Wzruszający film ze starszą parą zobaczyło już niemal 10 milionów osób. Wśród nich znalazł się również Mario Dedivanovic, makijażysta amerykańskiej gwiazdy reality show Kim Kardashian, który zaprosił Monę i Desa na profesjonalne warsztaty wizażu w Londynie. Choć dotychczas para, jak sama twierdzi, nie miała wiele wspólnego z Kardashianami, to chętnie zgodzili się na udział w warsztatach, które pomogły Desowi podszlifować umiejętności. Ludzie kochają historie o prawdziwej miłości, a trudno wyobrazić sobie coś bardziej wzruszającego niż małżeństwo, które po 56 latach jest w stanie zrobić dla siebie wszystko.

– Razem z Moną zgadzamy się co do jednego - mniej znaczy więcej. Nie ma możliwości, abym chciał, żeby moja urocza Mona została "zakryta" kosmetykami – mówi w filmie Des trzymając żonę za rękę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...