Mówią o nim "męski odpowiednik Chodakowskiej". Trener Jacek Bilczyński podbija Instagram

Jacek Bilczyński to propagator zdrowego trybu życia
Jacek Bilczyński to propagator zdrowego trybu życia Fot. Instagram/ Bilczyński Jacek
Polscy fit-mężczyźni wychodzą z cienia koleżanek po fachu. Przystojni trenerzy personalni i propagatorzy zdrowego stylu życia brylują w mediach społecznościowych, szybko zdobywając kolejnych followersów. Jednym z nich jest Jacek Bilczyński, specjalista w zakresie żywienia, promotor zdrowego stylu życia i autor książek o tematyce fit.

Daniel Kuczaj, Artur Żółkiewicz czy Mateusz Songo to przystojni i umięśnieni panowie, którzy propagują w mediach społecznościowych zdrowy tryb życia. W gronie fit-mężczyzn znajdziemy też Jacka Bilczyńskiego, który, jak pisze na swoim Instagramie, "edukuje, obala fit mity, gotuje i biega z kamerą". Oprócz Instagrama, na którym śledzi go 59 tys. osób, Jacek prowadzi bloga jacekbilczynski.pl. Znajdziemy tam masę ciekawostek z zakresu fit.


Fit motywator
Bilczyński w obszarze zdrowego stylu życia działa już dość długo, bo od 2015 roku prowadzi Fit Akademię, gdzie organizuje cykliczne szkolenia dla trenerów, dietetyków i pasjonatów zdrowego stylu życia. 32-latek prowadzi też autorski program telewizyjny "Zrzuć oponkę z Jackiem Bilczyńskim" na kanale TVN Meteo Active. Ma też swój kanał na YouTube. Trener napisał też trzy książki o tematyce fit, które sprzedały się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy.
Najseksowniejszy trener
Lata treningów i wylewania siódmych potów na siłowni przyczyniły się do tego, że media określają Jacka Bilczyńskiego mianem najseksowniejszego i najprzystojniejszego trenera. On sam chętnie chwali się umięśnionym ciałem, publikując swoje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jednak do tego typu określeń podchodzi z dystansem. "Do nagłówków i sloganów podchodzę z przymrużeniem oka, media kreują wizerunek i pracując w tej branży trzeba się na to godzić, ale ważne by umieć spojrzeć na to z dystansem, mieć świadomość, że prawdziwie liczy się to co sami widzimy w lustrze i to co widzą w nas najbliżsi" – mówił trener w wywiadzie dla "Gazety Olsztyńskiej".


O Bilczyńskim mówi się też, że jest męskim odpowiednikiem Ewy Chodakowskiej. Jak się okazuje, to porównanie jest dla niego komplementem. "Traktuję to jak komplement. Wprawdzie nasz sposób pracy nieco się różni, to jedno, bezsprzecznie należy jej przyznać - jest ikoną branży „fit” w naszym kraju. Nic tego nie zmieni i śmiem twierdzić, że nikt już tego nie powtórzy. Ciężko pracowała na swój sukces i za to należą jej się brawa. Mimo, że w środowisku "fit” można usłyszeć różne opinie na jej temat, to przypuszczam, że 9 na 10 osób z branży oddałoby przysłowiową nerkę, by znaleźć się na jej miejscu. Mocno jej kibicuję i trzymam kciuki" – mówił.
Fit para
Mimo że Bilczyński nie może narzekać na brak fanek (co widać w komentarzach na Instagramie), jego serce jest już zajęte. Wybranką 32-latka jest Małgorzata Kędzierska, blogerka i propagatorka zdrowego stylu życia. Partnerka Bilczyńskiego prowadzi bloga "Szpilki na siłowni", na którym znajdziemy przykłady diet i ćwiczeń. Fit para nie stroni też od wspólnego pokazywania się w mediach społecznościowych, w których publikuje zdjęcia ze wspólnych podróży czy treningów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...