Kożuchowska została "kobietą Vegi". Zmieniła wygląd, a metamorfoza zaskoczyła fanów

Małgorzata Kożuchowska porzuca wizerunek słodkiej blondynki na rzecz kobiety Vegi.
Małgorzata Kożuchowska porzuca wizerunek słodkiej blondynki na rzecz kobiety Vegi. Fot. Instagram.com/malgorzatakozuchowska_
"Plagi Breslau" - taki tytuł będzie nosił film Patryka Vegi, w którym zagra Małgorzata Kożuchowska. Zdjęcia już trwają, a w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze informacje na temat produkcji.


Jeszcze kilka miesięcy temu nazwisko Małgorzaty Kożuchowskiej łączono z nazwiskiem Patryka Vegi tylko dlatego, że oboje opowiadali w wywiadach o tym, jak bardzo chcieliby ze sobą współpracować. Reżyser zapowiadał, że marzy mu się przełamanie wizerunku matki Polki u Kożuchowskiej i że szuka dla niej roli, natomiast Kożuchowska nie kryła, że chętnie by u Vegi zagrała, bo jego filmy po prostu ją zachwycają. "Byłam zachwycona jego "Pitbullem". Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie" – mówiła w rozmowie z "Faktem" aktorka.

Na finał tej sytuacji nie musieliśmy długo czekać. Małgorzata Kożuchowska opublikowała właśnie zdjęcie z planu najnowszego filmu Vegi. Widać, że aktorka zgodziła się na dużą metamorfozę: ciemne krótkie włosy odważnie wygolone nad uchem i brak makijażu. Podobne zdjęcie, choć w innej fryzurze, na swoim profilu na Instagramie zamieścił Showmax. Trzeba przyznać, że w przypadku aktorki, która właściwie nie eksperymentuje z wizerunkiem, ta przemiana wydaje się odważna.
Reakcja fanów nie jest jednoznaczna. Jedni komentują zmianę w wyglądzie, inni - fakt, że aktorka gra u Vegi. Nie dla wszystkich jest to dobra wiadomość, niektórzy uważają, że Kożuchowska powinna grać u lepszych reżyserów. Jeśli jednak wrócić do zapowiedzi o łamaniu stereotypowego postrzegania Kożuchowskiej, trzeba przyznać, że robi się ciekawie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!