To dlatego Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"? Frycz opowiedziała o kulisach pracy w serialu

Najpierw Olga Frycz, teraz Kacper Kuszewski. Aktorzy odchodzą z serialu "M jak Miłość"
Najpierw Olga Frycz, teraz Kacper Kuszewski. Aktorzy odchodzą z serialu "M jak Miłość" Fot. Instagram/ tojafrycz, mjakmilosc.official
"M jak Miłość" na antenie pojawiło się 18 lat temu, ale losy serialowych bohaterów do dziś śledzą miliony widzów. Ostatnio o produkcji mówi się nie tylko w kontekście samej fabuły, ale również obsady. Z udziału w telenoweli zrezygnowali Olga Frycz i Kacper Kuszewski, który na planie był obecny od samego początku. Aktorzy poinformowali również o atmosferze pracy na planie, która - wedle ich opinii - nie zawsze była idealna.


14 czerwca na swojej stronie na Facebooku Kacper Kuszewski ogłosił odejście z serialu po 18 latach pracy. Fani nie kryli rozczarowania faktem, że nie będą mogli dłużej śledzić losów Marka Mostowiaka. W tym samym czasie w kioskach pojawił się nowy numer magazynu "Twój Styl|, w którym Olga Frycz, która również przez wiele lat pojawiała się w "M jak Miłość,” a w zeszłym roku poinformowała o odejściu, opisała atmosferę na planie serialu. Sam Kuszewski zresztą również nie szczędził słów o kilkunastogodzinnych zdjęciach i braku zabezpieczenia socjalnego.


Mucha i Cichopek stają w obronie produkcji
Co ciekawe, nie wszyscy podzielają opinię Frycz i Kuszewskiego. Do sprawy odniosły się dwie inne gwiazdy serialu "M jak Miłość" - Anna Mucha i Katarzyna Cichopek, które swoje doświadczenia opisują bardzo pozytywnie - zarówno w kwestii atmosfery pracy, jak i zachowania produkcji w czasie, gdy aktorki były w ciąży. Cichopek w najświeższym wywiadzie dla portalu party.pl twierdzi wręcz, że dopytywano o jej stan i dbano o jakość i warunki współpracy. Skąd mogą brać się tak różne opinie odnośnie tego samego planu? Swoją opinią podzieliła się z nami Olga Frycz.


– Absolutnie nie zamykam się na pracę przy innych serialowych produkcjach, ale na razie chciałabym skupić się na macierzyństwie. Jeżeli pojawi się ciekawa propozycja chętnie z niej skorzystam, ale jeśli nie - na pewno nie odczuję tego jako "kary” za moje słowa - podsumowuje Olga Frycz.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem