Nie gwiazdorzą, wolą stać w cieniu. Kim są żony Błaszczykowskiego i Piszczka?

Lana rybus i Maciej Rubus i Kuba Błaszczykowski z żoną Agatą
Lana rybus i Maciej Rubus i Kuba Błaszczykowski z żoną Agatą Fot. Instagram/ Kuba Błaszczykowski/Maciej Rybus
Niektóre żony i partnerki polskich piłkarzy są gwiazdami nie mniejszymi, niż ich ukochani. Robią oddzielne kariery i brylują w mediach społecznościowych, prezentując śmiałe zdjęcia. Część woli jednak pozostać w cieniu. Dobrymi przykładami są żony Łukasza Piszczka i Kuby Błaszczykowskiego.


Największe wsparciem dla naszych piłkarzy podczas mundialu są oczywiście ich żony i partnerki. Annę Lewandowską, Marinę Łuczenko-Szczęsną czy ukochaną Grzegorza Krychowiaka Celię Junat zna niemal każdy fan piłki nożnej. Nic dziwnego, panie dbają o to, żeby o nich się mówiło. Publikują zdjęcia na Instagramie, udzielają wywiadów i odnoszą sukcesy w swoich branżach.


WAGs inne od wszystkich
Nie każda WAGs lubi i ma ochotę na medialny lans. Przykładem jest Ewa Piszczek, żona Łukasza Piszczka. Nie znajdziemy jej na Instagramie. Co prawda jej mąż aktywnie prowadzi instagramowy profil, jednak próżno szukać tam zdjęć ukochanej.

Zapoznajemy się z murawą.

Post udostępniony przez Łukasz Piszczek Official (@lukaszpiszczek_lp26)

Ewa i Łukasz poznali się w szkole średniej, jednak musiało minąć trochę czasu zanim zostali parą. Łukasz dość długo zabiegał o względy Ewy, ale opłaciło się. Pobrali się w 2009 roku, a trzy lata później przyszła na świat ich pierwsza córka Sara. W 2016 roku para powitała na świecie drugie dziecko, też dziewczynkę – Nelę. Z kolei w kwietniu tego roku Łukasz został ojcem syna Patryka. Ewa Piszczek poświęciła się przede wszystkim wychowaniu dzieci. Rodzina Piszczków mieszka obecnie pod niemieckim Dortmundem.

Jedną z mniej medialnych WAGs jest też żona Kuby Błaszczykowskiego Agata. Jej też nie znajdziemy na Instagramie, który jest ulubionym kanałem promocji wśród dziewczyn naszych piłkarzy. Sam Kuba również dba o prywatność swojej rodziny, a na jego profilu znajdziemy większość zdjęć z boiska.


Agata i Kuba poznali się w 2005 roku w Częstochowie. On grał wtedy w Wiśle Kraków, ona była uczennicą liceum. To była miłość od pierwszego wejrzenia! "Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. To było parę dni przed wylotem Kuby z Wisłą Kraków na obóz na Cypr. W sumie pierwsze nasze spotkanie było po powrocie. To była miłość od pierwszego wejrzenia, przynajmniej dla mnie" – mówiła Agata w "Pytaniu na śniadanie". Agata i Kuba doczekali się dwóch córek. "Jest strasznie czułym i cierpliwym tatą" – mówiła w wywiadzie.
Piękne i tajemnicze
Jedną z bardziej tajemniczych dziewczyn piłkarskiego świata jest też Lana Rybus. Piękna ukochana Macieja Rybusa pochodzi z Osetti. Para poznała się nieco w biegu, między jedną a drugą podróżą Macieja. "Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami 'zaiskrzyło' od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać” – tłumaczył sportowiec w rozmowie z Polsat Sport.
W lutym tego roku Maciej oświadczył się ukochanej, a w marcu para wzięła ślub. W przeciwieństwie do Kuby Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka sportowiec chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia żony. Aktywna w mediach społecznościowych jest też sama Lana, która chętnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem.
Z kolei Dominika Pazdan jest żoną Michała Pazdana. Para pobrała się kilka lat temu i wychowuje razem syna - Marcela. Choć Dominika jest obecna w mediach, stara się dbać o prywatność, czego przykładem jest prywatne konto na Instagramie.

Razem z mężem tworzą zagrany duet: "Mówię o nim: na boisku obrońca, w domu pomocnik. Jesteśmy raczej poukładanym małżeństwem, wspólnie planujemy. Michał jest bardzo opiekuńczy w stosunku do dziecka, poświęca mu tyle czasu, ile tylko może. Ogólnie, Michał jest bardzo, bardzo dobrym człowiekiem, Wiem, że to dziwnie zabrzmi, bo każdy powie, że to mój mąż i dlatego tak mówię, ale Michał naprawdę jest ułożony, spokojny" – mówiła Dominika w wywiadzie dla serwisu Dziennikpolski24.pl.

Do grona tajemniczych WAGs należą też m.in. Julia Nowak, która jest dziewczyną Jana Bednarka, Matilde Rossi, czyli żona Łukasza Skorupskiego oraz Maja Mocydlarz, ukochana Bartosza Bereszyńskiego.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu