Sablewska pokazała swój brzuch i... nie takiej reakcji się spodziewała. Fani: To jest aseksualne

Maja Sablewska chwali się szczupłą sylwetką. Zadaniem wielu fanów jest zbyt chuda
Maja Sablewska chwali się szczupłą sylwetką. Zadaniem wielu fanów jest zbyt chuda Fot. Instagram/Sablewska
Maja Sablewska regularnie publikuje swoje zdjęcie na Instagramie. O ile większość jej fotografii spotyka się z pozytywnym odbiorem jej fanów, gdzie chwalą stylistkę za styl, czy fryzurę, jedno zdjęcie wywołało kontrowersje. Maja odsłoniła płaski brzuch, jednak takich reakcji ze strony internautów raczej się nie spodziewała.


Maja Sablewska na przestrzeni lat przeszła olbrzymią metamorfozę. Z brunetki o średnim guście przeistoczyła się w rockową dziewczynę o niezliczonej ilości tatuaży. Zmienił się jej też styl, który jest połączeniem artystycznej nonszalancji i szczypty kobiecości.

Maja nigdy nie ukrywała też, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Jednak ten temat nie wzbudza aż tak wielkich emocji, jak jej waga. Sablewska opublikowała ostatnio zdjęcie z planu swojego programu "Sos - Sablewska od stylu". Na fotce odsłoniła płaski brzuch. Zdaniem komentujących bardzo szczupła sylwetka Mai nie wygląda zdrowo, lacz antykobiecoo, a nawet odpychająco. Z kolei brzuch Sablewskiej nie jest płaski, a wklęsły.
"Szczupła zadbana figura jest Ok, zdrowe odżywianie, joga i te srele morele. No ale sorry, taki brzuch to nie brzuch płaski tylko zapadnięty. Czasem ludzie w pogoni za piękną zdrową sylwetką zajdą-zapędzą się za daleko. Fajna z ciebie kobietka ale po co to wszystko? Po co aż tak? To już nie wygląda fit, ani ładnie. " - napisała jedna z fanek. "Przykro mi to pisać, ale moim zdaniem pani Maja ma problem z samoakceptacją. Ciągłe dążenie do idealnego wyglądu, modyfikacja swojego ciała tatuażami. Patrząc na Maję sprzed lat to nie jest ta sama kobieta. Nie piszę tego złośliwie, ale takie są moje obserwacje" – dodała druga.

Negatywnych komentarzy jest znacznie więcej: " Dlaczego ty to sobie robisz???Kobieto opanuj się, gdyż to nie jest brzydkie, to jest obrzydliwe, odpychające, aseksualne. Bycie babochłopem powinno być zakazane!!!". Pod postem rozpętała się dyskusja o tym, gdzie są granice odchudzania i jak nietrudno się domyślić, to właśnie stylistka była jej główną bohaterką.

LoVe #sablewska #majasablewska #haveagoodday #

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Oczywiście w całej tej historii nie zabrakło komentarzy kobiet, które stanęły w obronie Mai, pisząc, że wygląda dobrze i zdrowo. Choć Sablewska nie ma problemu z pokazywaniem swojego szczupłego ciała w mediach społecznościowych, na temat odchudzania, ćwiczeń i diet, które stosuje konsekwentnie milczy. Stylistka w żaden sposób nie odniosła się też do ostatniego wpisu z feralnym zdjęciem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców