Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski komentują mundial. Fani są zachwyceni

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w zabawny sposób komentują Mundial 2018. Czy nagrywanie będą kontynuować również po porażce Polaków?
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w zabawny sposób komentują Mundial 2018. Czy nagrywanie będą kontynuować również po porażce Polaków? Fot. ScreenShot Instagram
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski to aktorska para, która na Instagramie stworzyła mini serial komentujący wydarzenia związane z trwającym właśnie mundialem. Krótkie scenki mają setki tysięcy odsłon, a fani aktorów nie mogą wyjść z podziwu, czego dowodzi mnóstwo pozytywnych komentarzy.


Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, w związku z odbywającym się mundialem, postanowili stworzyć na Instagramie własny mini serial, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. W trwających kilkadziesiąt sekund filmikach, para odgrywa scenki, nawiązujące do odbywających się meczy. Co ciekawe większą fanką piłki nożnej wydaje się być Tamara, która bardzo przeżywa odbywające się rozgrywki, a swoją wiedzą odnośnie sportu i piłkarzy zaskakuje męża.


– Do stworzenia serialu zainspirował nas przyjaciel - Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, jest również autorem wszystkich tekstów – opowiada nam Tamara Arciuch. – Na początku robiliśmy to dla żartu, nie spodziewaliśmy się aż tak ciepłego przyjęcia, ale jest to bardzo miłe.

Filmy rozśmieszają fanów, którzy w komentarzach zachwycają się kreatywnością i poczuciem humoru aktorskiej pary, a niektórzy twierdzą, że świetnie sprawdziliby się w telewizyjnym formacie nawiązującym do formuły, kultowego dziś, serialu "Kasia i Tomek", w którym główne role odgrywali Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. "Wyczuwam nowy hit”, "Jesteście niesamowici", "Czekam na więcej” - to tylko kilka z setek komentarzy, w których obserwujący Tamary Arciuch zachwycają się mini produkcją aktorów.
Pośród komentarzy i polubień od fanów znaleźć można również pochwały od innych koleżanek i kolegów z polskiego show biznesu. Pod jednym z filmów Grażyna Szapołowska stwierdziła, że para jest "do zakochania”, a wśród tych, którzy produkcje polubili znajdziemy m.in. Marinę Łuczenko-Szczęsną, Odetę Moro czy Kasię Nosowską, która sama słynie ze swoich zabawnych filmików na Instagramie.
Choć przeważająca część opinii jest pozytywna to jednak znalazły się również głosy krytyki. Niektórzy obserwujący ganią parę za zbyt dosłowne, stereotypowe żarty, które według nich nie są wcale śmieszne. Wydaje się jednak, że aktorzy się tym nie przejmują i konsekwentnie nagrywają kolejne odcinki swojego serialu. Nie wiadomo czy będą kontynuować insta-serial również po odpadnięciu Polaków z turnieju, jednak patrząc na reakcje fanów, wydaje się, że nie pozwolą przerwać aktorom produkcji.

– O ile tylko pozwoli nam na to czas, wyobraźnia i okoliczności, chcielibyśmy kontynuować serial. Dużo ludzi na Instagramie pisze do mnie z nadzieją, że po odpadnięciu Polaków z turnieju wciąż będziemy kontynuować publikowanie wspólnych filmów. Na początku tego nie planowaliśmy, ale sądzę, że będziemy chcieli spełnić oczekiwania obserwujących - mówi Tamara Arciuch.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu