Piłkarz reprezentacji Islandii podbija serca kobiet. Na Instagramie #sexyrurik to hit

Rurik Gislason podbija media społecznościowe
Rurik Gislason podbija media społecznościowe Fot. Instagram/rurikgislason
Mundial dostarcza nam nie tylko sportowych emocji, ale też wizualnych wrażeń. Piłkarze dbają o to, żeby świetnie prezentować się zarówno na boisku, jak i poza nim. Rurik Gislason to piłkarz islandzkiej drużyny, który podbił serca fanek. Po mundialowym występie jego instagramowe konto stało się jeszcze bardziej popularne, niż dotychczas.

W mundialu to gra na boisku jest oczywiście najważniejsza, jednak nie sposób też nie zwrócić uwagi na prezencję piłkarzy. Ostatnio serca fanek piłki nożnej podbił Rurik Gislason, zawodnik islandzkiej drużyny.

Przystojny, długowłosy blondyn o wyglądzie modela, dorobił się już 1, 1 mln followersów. Popularność 30-letniego Islandczyka w mediach społecznościowych jest do tego stopnia duża, że powstał nawet hasztag #sexyrurik. Znajdziemy pod nim oczywiście fotografie piłkarza, zarówno z boiska, jak i w bardziej prywatnych odsłonach.

Very, very exciting times ahead!

Post udostępniony przez Rurik Gislason (@rurikgislason)

Rurik to nie tylko przystojny mężczyzna, ale też utalentowany sportowiec. Zaczynał karierę w zespołach młodzieżowych HK Kopavogur i RSC Anderlecht. Od tego roku jest zawodnikiem drużyny SV Sandhausen. Najlepszy okres w swojej karierze miał jednak kilka lat temu. W sezonie 2008/ 2009, w 26 meczach strzelił 14 goli, zaliczył 1 asystę, z kolei w lipcu 2009 roku za 712 tys. euro kupił go czołowy duński klub Odense BK.
Po mundialu popularność Rurika na pewno jeszcze bardziej wzrośnie, szczególnie w mediach społecznościowych, o które sam zainteresowany bardzo dba. Regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, zarówno z kolegami z zespołu, jak i z rodziną oraz przyjaciółmi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...